Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo
Chceš poslat ihned SMS vkladateli inzerátu?
Pošli SMS ve tvaru:
SEZ  K  6523162   text odpovedi na číslo: 9002020
Budete si moci psát SMS, aniž si vzájemně sdělíte svá telefonní čísla. Délka sms nesmí překročit 160 znaků. Nepoužívej diakritiku. Více zde.
Pošli SMS

Podobné inzeráty

MužVážně 70 let Praha

TOP  2.1.2020

Čechošvýcar v penzijním věku hledá partnerku pro trvalý solidní vztah. Jsem kulturně založený, mám rád přírodu, cestování, aktivní život. Předpokladem vztahu je vzájemné porozumění, tolerance a mladistvá mysl.

MužVážně 22 let Praha

TOP  31.1.2020

Jsem poměrně nestandardní byť hodný a věrný kluk, kterému podle mě není jednoduché porozumět. Nejraději hraju hry na pc, ps4, switchi, dále mám rád historii, zeměpis, architekturu a jiné absolutně nezajímavé věci pro své vrstevnice. Pokud jsem tě i tak zaujal budu se těšit.

přemýšlel sem zda to ještě skusit a nebo né ale skusit se má všechno jsem kuba jemi 30 let jsem z vernířovic u šumperka mám rád sport, vylety, procházky do přírody a tak potěch všech sklamaních hledám prozatím kamarádku na povidaní na psaní která je hodná milá upřimná ktere nezaleží jen na vzhledu ale zaleží jaký je člověk uvnitř jsem slabozraký a tak hledám takovou které by to nevadilo vím vdnešní době je to těšké snad to nějak dopadne tak piště budu rád pěkné dopoledneDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 75 let
Nizozemí
Muž | 43 let
Ostrava
Muž | 44 let
Brno
Muž | 47 let
Litoměřice