Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

MužVážně 47 let Praha

TOP  18.7.2019

Zdravím ženy dívky od 38 do 48let jsem rozveden 1.5roku ze začátku super klid a pohoda bydlím ve svém takřka mi nic nezchází po určité dobé není koho pohladit obejmout dát si kafe probrat co den přines normální béžné véci jsem muž 185-93-46 žije a bydlí na pohodu rád chodím moderné oblékám žádný pučmeloun vidéla bych k sobé fajn ženu co se umí zasmát a teť ......Bez dluhú nebudu splácet z néčí hloupost je to fak tak téšký najít normální ženu co si umí vážit i maličkostí a je fajn Láďá ?

MužVážně 51 let Praha

TOP  16.8.2019

Hledám si ženu klidnou, hodnou, se společnými zájmy, jako například: povídání si, Láska, tantra, klasická hathajóga (život ve stylu hathajógy), zdravá strava, sem tam, pinkání si třeba banbinton, zvyklou žít skromě, s pokorou jí vlastní, a s chutí se stále v tom všem učit. Jinou ženu si nehledám. Jsem umělecky zaměřený, s charitativními svými iniciativami. Uvítám shodný pohled na svět, a vzájemnou si podporu.

MužVážně 42 let Praha

TOP  10.6.2019

Chci se setkat s dívkou, která bude komunikovatDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Brno
Muž | 45 let
Havířov
Muž | 24 let
Praha
Muž | 28 let
Praha