Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

Hledám někoho, kdo by se mnou cestoval. Jsem Američan žijící v České republice. Chtěl bych jít touto cestou na výlet do Estonska nebo někam. Mám Transit van, bude to kemp, zastavte se kdykoli a kdy chcete, podívejte se a bavte se letos v srpnu. Udělal jsem to před několika lety do Rumunska, bylo to příjemné období. Někteří sežerou, uvaří se i já, mám veškeré kuchyňské vybavení a gril. Pro zábavu a sdílení dobrých časů potřebujete jen zábavnou osobu.

Ahojda, je mi 26, ráda cestuji, po Česku, Evropě i dalších kontinentech. Aktuálně mi však chybí správná parťačka / parťák na cestování (kamarádky, se kterými jsem cestovala, jsou těhotné, další šetří na dům...). Pokud hledáš i Ty parťačku na toulky Českem a Evropou - prostě máš volný víkend a máš chuť sbalit batoh a vyrazit do Říma, Athén, Avignonu... třeba si budeme rozumět. Jde mi opravdu jen o parťačku či parťáka na cesty, jsem šťastně zadaná a nehodlám to měnit!

Dobrý den. Cestoval by se mnou někdo koncem prázdnin na 4 - 5 dní do Kišiněva ?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 55 let
Brno
Muž | 41 let
Žďár nad Sázavou
Muž | 33 let
Praha
Muž | 68 let
Prostějov