Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo
Chceš poslat ihned SMS vkladateli inzerátu?
Pošli SMS ve tvaru:
SEZ  K  6529752   text odpovedi na číslo: 9002020
Budete si moci psát SMS, aniž si vzájemně sdělíte svá telefonní čísla. Délka sms nesmí překročit 160 znaků. Nepoužívej diakritiku. Více zde.
Pošli SMS

Podobné inzeráty

Chtěl bych tady potkat zralou, zadanou ženu pro hezké chvíle. Aby byla komunikativní z Ostravy , nebo blízkého okolí a časově flexibilní.

Hledám prima dívku nebo ženu, vdanou nebo svobodnou pro občasné krásné chvíle ve dvou. Taky ti chybí ta romantika, dobrodružství a pocit, že někdo na tebe myslí i když není s tebou?. Obědy, kávičky, dobrodružství ve wellnesu, atp.... Je mi 42 let, jsem normální podnikatel, mám rád spoustu krásných věcí, a k těmto hledám milou , spřízněnou duši. Opravdu nezáleží ani na stavu, ani na věku, jen na chuti si ten život užívat plnými doušky. Napiš, budu se těšit.

Nezávazně, diskrétně, avšak s plnou vážností. Jsem sympatický, pěkný, urostlý. Hledám holku, ženu, takovou, která se chce scházet kvůli sexu a milování. Jsem otevřen všemu a můžeme spolu vyzkoušet co se ti zlíbí..Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 38 let
Kladno
Muž | 36 let
České Budějovice
Muž | 32 let
Praha
Muž | 26 let
Brno