Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

MužVážně 30 let Karviná

TOP  3.11.2019

Taky Tě už nebaví trávit volný čas o samotě, nikdo na Tebe doma nečeká a nemáš nikoho, kdo by pro Tebe žil? Rodina a přátelé jsou fajn, ale někdo důležitý Ti chybí. Možná jsme na tom stejně. Pokud čteš tyto řádky a víš, že tomu tak je, věnuj prosím minutu inzerátu, který napsal někdo, kdo možná čeká právě na Tebe. Pokud by ses ráda seznámila s klukem, který netráví volný čas v hospodě u piva a cigaret, s klukem, za kterého by ses nemusela stydět, odepiš. Tvá odpověď nám oběma možná změní život.

MužVážně 41 let Karviná

TOP  27.8.2019

Tak tady jsou vážně střely.Tak buďte trochu normálni a ozvěte se chlapovi s RD kterému s tím pomůžete.Dobře každý by chtěl bloncku dlouhé vlasy mě jen stačí žena co má řasy.Po horách neskáču či jsem jak kamzík?zato si pojím jsem velký jedlík.Domací svíčkovou tu prostě miluji, a večer messenger ten ti nedaruji!budeš me milovat drtit a svírat ja o tobě na vesnicii budu jen zpívat. chci normální ženskou třeba i z dětmi co by se s mým synem občas střetly.najdu?

MužVážně 32 let Karviná

TOP  24.7.2019

ahojky rad se seznamim ze slečnou štihle postave z karvine od 28 do 32 letDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Praha
Muž | 46 let
Kladno
Muž | 49 let
Frýdek-Místek
Muž | 39 let
Zlín