Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

Ahoj :-) Jsme pár z Hradce Králové, je nám 35 let a máme dvě malé děti (4 a 6 let) Rádi bychom tady našli pár přibližně v našem věku (30-40 let) ideálně s dětmi.... Hledáme především opravdové přátele z HK a blízkého okolí (do 25 km od HK) na společné výlety, kino, grilování ....no prostě zábavu a časem možná i víc :-) Máme rádi legraci, pohodu, přírodu..... PS.: nehledáme tady výhradně sex ale spíš přátelství a časem se uvidí kam až se to vyvine... Těšíme se na Vaše odpovědi:-)

Ahoj :-) Jsme pár z Hradce Králové, je nám 35 let a máme dvě malé děti (4 a 7 let) Rádi bychom tady našli pár přibližně v našem věku (30-40 let) ideálně s dětmi.... Hledáme především opravdové přátele z HK a blízkého okolí (do 25 km od HK) na společné výlety, kino, grilování ....no prostě zábavu a časem možná i víc :-) Máme rádi legraci, pohodu, přírodu..... PS.: nehledáme tady výhradně sex ale spíš přátelství a časem se uvidí kam až se to vyvine... Těšíme se na Vaše odpovědi:-)

Ahoj Lucie a Tomáš z HK hledají pár který touží po nových zážitcíchDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Benešov
Žena | 31 let
České Budějovice
Žena | 49 let
Rokycany
Žena | 63 let
Praha