Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

Hledám ženu, která se mnou bude chtít zahodit šedivost všedních dnů. Rád se bavím a užívam toho co přináší život. U protějšku toleruji i zálibu v nakupování :-). No a co o mě? Praštěný komunikativní introvert se zálibou ve sportu (kolo, lyže, turistika, rybaření). Rád si dám dobré jídlo a k tomu víno s duší. Jo a mám rád fantasy a scifi. A jaká by jsi měla být ty? Nenormální, bláznivá....vlastně je to jedno, důležité je to co očekáváš od života a máš v tom jasno.

Ahoj lidi , tedy nyní mluvím na ženy .Ženy které nechali minulost minulosti a hledají budoucnost.Rodina, pro někoho klišé , pro mě nezbytná součást . Denní starosti každodenního života a třeba dětský smích vyměnit za ticho domu.Je mi 42 (180 cm modré oči blondýn cvičím tak trochu pořízek) jednou mi to nevyšlo ale to neznamená konec ale životní zkušenost.Tak se ozvi mamko jestli Ti chybí souznění v náručí, kafčo po práci, nebo procházka s pejsky či výlet, samoty už bylo dost.

Hledám a nenacházím. Nekoukám na fyzickou krásu, ale na vnitřní hodnoty.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Praha
Muž | 60 let
Pardubice
Muž | 43 let
Praha
Muž | 40 let
Praha