Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

MužVážně 46 let Brno

TOP  14.8.2019

Ahoj, rád bych touto cestou našel fajn holku, na pokec, výlety, pivko nebo vínko a později něco víc, pokud budeme oba chtít. Mám rád výlety, procházky nebo jen telku nebo knihu. Také zvládám sám si něco opravit, uvařit, upéct i vyprat. Nejsem žádný nadšený sportovec, ale občas si taky dám do těla.

MužVážně 27 let Brno

TOP  28.10.2019

Zdravím milé neznámé, hledá se společnice na dlouhou a veselou cestu životem. Naneštěstí si normálně vybírám samé zadané slečny a tak zkouším zde najít nějakou. Zakládám si na věrnosti a totéž si přeji na oplátku. Důležité je také zda jsi upovídaná. Na odpovědi o jednom slově neberu jako odpověď. Já sám jsem melancholik jenž se odrazil ode dna a doufám, že ještě dlouho a vysoko poletím. Co se týče vzhledu tak nemám skoro žádné požadavky. Snad jen aby jsme se postavou hodili. Více soukromě.

MužVážně 34 let Brno

TOP  27.9.2019

Ahoj. Hledám holku, která je více v přítomnosti než ve virtuální realitě Facebooku a Instagramu a která není přilepená k telefonu. Osobně dávám přednost sportu a horám.



Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Mělník
Muž | 38 let
Ostrava
Muž | 59 let
Tábor
Muž | 42 let
Frenštát p. Radhoštěm