Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

MužVážně 52 let Semily

TOP  3.12.2019

To se vážně nenajde jediná, hodná žena, která by chtěla příjemný domov, pohodu a v neposlední řadě tolerantního, chápajícího partnera?Žena, která si dokáže vážit lásky a ví, že vše je jinak a nežije seriály, anebo si musí dokazovat, jaká je ještě sportovkyně...Chci najít ženu se srdcem a na ostatním nezáleží.Pokud jsi jen povrchní tvor hledající vnější vzhled, adrenalin, prchavé požitky, nepiš.Prostě chci vzájemnou důvěru, pohodu a oporu i úctu.

MužVážně 28 let Semily

TOP  15.11.2019

Jsem sarkastický, , mám rád černý humor a po ránu jsem na zabití. No, někdy i celý den. Občas sám sobě ubližuji žhavými kuličkami od svářečky, když zrovna ležim pod autem a léčim zadní výfuk, který za pár kilometrů stejně zase upadne. Taky jezdím veteránské soutěže a srazy s unikátním autem. Najdu tu nějakou spřízněnou duši na vážný vztah? Ale i pokud jen na psaní, budu taky rád - nejsem od přírody rozmazlený.

MužVážně 29 let Semily

TOP  11.6.2019

Ahoj hledám příjemnou milou dívku, nejsem krasavec proto nehledám nějakou fintilku, ale dívku se kterou si budu rozumět. Rád jezdím na výlety komkoliv, když je čas snažím se sportovat. Myslím si, že už vím co partnerky chci a snažím se jí oplácet jen tím nejlepším, aby byla šťastná.



Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Havířov
Muž | 49 let
Frýdek-Místek
Muž | 55 let
Praha
Muž | 25 let
Nový Jičín