Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

MužVážně 46 let Břeclav

TOP  20.11.2019

Andělé prosím přijďte ke mě a sneste mi z nebe ženu, která bude věřit v čistou lásku. Ženu která má rozhled, věří v rodinu a tradiční hodnoty. Ženu, která má ráda pohyb v přírodě, ženu pro kterou slova meditace a modlitba nejsou jen fráze. Ženu připravenou s úsměvem překonávat a přijímat problémy všedních dní. Ženu která nespěchá s každým problémem hned k lékaři, ale dbá o zdraví své a svých blízkých. Děkuji Vám andělé a věřím ve vaši pomoc.

MužVážně 24 let Břeclav

TOP  28.8.2019

Zdravím všechny . Co o sobě . Jsem z Břeclavi je mě 23 let a hledám normální slečnu ...ženu ... která je a slušně vychovaná a netráví hodiny a hodiny na facebooku nebo postovaní fotek na instagram . Ani jedno nevedu. Mám modré oči krátké hnědé vlasy , ne moc velkého vzrůstu. 168....Jsem kuřák . Rád chodím na ryby a netrávím čas v popíjení alkoholu. Mám slabost pro pejsky. Více snad už osobně . Jsi tady ?

Najde se nějaká slečna na povídání a pak se uvidí.Dítě mi nevadí a foto napoví.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
České Budějovice
Muž | 66 let
Ústí nad Labem
Muž | 42 let
Frenštát p. Radhoštěm
Muž | 44 let
Bohumín