Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

Pěkný den. Jsme mladý a inteligentní pár (23 a 22 let), VŠ, sportovních postav. Hledáme sympaťáka s otevřenou myslí, který by obohatil náš sex a přidal se k nám do trojky. Nehledáme kamaráda na věčné časy, ale kluka s fantazií, který do toho půjde naplno. Ty musíš mít především něco v hlavě, normální či sportovní postavu, ideálně, pokud by ses nebránil ani lehké bisexualitě. Prostory máme v Praze. Budeme se těšit na chytré odpovědi, kde nám o sobě něco povíš. Tak do toho :)

Dva muži z Prahy, aktiv a pasiv, oba krátce po padesátce, hledají dvojici aktivních mužů nebo dvojici aktiv a pasiv, případně samotného aktivního muže z Prahy a širšího okolí, na společné akce ve čtyřech nebo ve třech. Nejen na sex, ale i na kamarádství a občasné společné trávení volného času. Preferujeme dlouhodobý a pravidelný kontakt. Samozřejmostí jsou zdraví, diskrétnost a vzájemný respekt.

Ahoj, hledám mladého kluka do trojky. Nápis mi a domluvíme se.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 61 let
Jindřichův Hradec
Muž | 67 let
Děčín
Muž | 30 let
Brno-venkov
Muž | 27 let
Pelhřimov