Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

MužVážně 42 let Praha

TOP  2.2.2020

Baví tě v životě střídat role bohyně, ženy i trochu bláznivé a hravé holčičky? Ráda bys tvořila budoucnost a prožívala přítomnost s někým, kdo nebere sebe ani život smrtelně vážně a umí se smát a hrát si? A přitom umí být oporou a naslouchat? Stát si za svým i přiznat chybu? Podej mi ruku a pojď zjistit, zda se hledáme navzájem. Jsem nekuřák s dlouhou hřívou, kterého živí (a baví) slova a který pořád věří, že láska dokáže zázraky. Jen je ji potřeba trochu postrčit a jít si naproti.

MužVážně 30 let Praha

TOP  17.12.2019

Čas rozhodne, s kým se seznámíš. Srdce rozhodne, koho budeš milovat. Ale jen ty sama rozhodneš, s kým chceš život prožít. Já - sportovně založený klučina - 29 let, svobodný, bez závazků a se zázemím hledám slečnu, pro kterou držení za ruce bude pouhá předzvěst toho nádherného, co s ním prožije. Na nic nechvátám, rád začnu nejprve s dopisováním, později třeba společné výlety/sporty/koníčky. Své foto ochotně pošlu emailem na vyžádání.

MužVážně 36 let Praha

TOP  4.1.2020

Ahoj, hledám normální holku do života.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 64 let
Muž | 48 let
Hradec Králové
Muž | 43 let
Strakonice
Muž | 32 let
Ostrava