Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

Po dvaceti letech manželství ložnice slouží opravdu jen k spánku. A mě chybí mazlení a sex. Je tu žena ( i starší ) která to má doma podobně ? Na hlavně dopolední diskrétní schůzky plné příjemného sexu bez narušení soukromí a rodinného života ? Jde mi o dlouhodobý vztah. Podmínkou je 100% zdravotní stav a diskrétnost. Sejdeme se nezávazně třeba na kafe a pak už se uvidí jestli přeskočí jiskřička a bude z toho něco víc. Moc se těším že ano.

Hledám prsatou silnější ženu, dívku i výrazně starší ženu. Mám tyto typy žen velmi rád. Hledám pouze k intimním schůzkám. I Bi, která by ráda sex se ženou. Prosím, žádné vypisování, posílání fotek a sepisovaní náctiletých. Chci jít na kafe, poznat se a buď to půjde nebo si popřejeme mnoho štěstí. Očekávám tedy dospělé jednání a chování a to také nabízím. Pozor! Rád poznám ale i velmi štíhlou ženu. Je to takový úplný opak. Asi jsem divný. Pak hledám také divnou ženu. :-) Najdu? Já 44/186.

Ahoj, jsem mladý kluk a chtěl bych si užít večer se starší ženou :)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 33 let
Trutnov
Muž | 32 let
Nymburk
Muž | 71 let
Praha
Muž | 46 let
Brno