Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

Hledám ženu, kamarádku ne jen na hezké chvíle.Jeste nejsme tak stáří abychom seděli u televize a jenom vzpomínali.

MužVážně 23 let Čáslav

TOP  11.1.2020

Ahoj, rád zde poznám slečnu, se kterou si budu rozumět :) Zatím studuji na VŠ. Když nejsem ve škole, tak mě většinou najdeš ve vodě, ať už na hladině nebo i pod ní ;) Hraju taky v kapele, celkově je pro mě hudba srdeční záležitost. Příroda je mi velmi blízká, je to pro mě ten nejlepší relax :) A když se nedá vyrazit ven, tak si rád zahraju něco na PC. Jsem starostlivý a obětavý kluk, který nenechá nikoho ve štychu, alespoň tak mě vidí ostatní :) Pokud jsem tě zaujal, budu rád, když napíšeš :)

S nadcházející zimou mívám chuť na obložené chlebíčky, nejlépe při zapálených svíčkách a láhvince dobrého červeného vína. Hledám příjemnou ženu blíže neurčeného věku, která umí chlebíčky připravit. Obstarám materiál, zařídím vše ostatní a při práci pomůžu. Jsem rozvedený, s vlastním zázemím, starší (68), zachovalý, ohleduplný, sympatický, komunikativní, galantní a mám smysl pro humor. Tři pomůcky pro Tvé rozvažování: 1. Štěstí přeje odvážným. 2. Kdo se bojí, nesmí do lesa. 3. Věk je jen číslo.



Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 23 let
Třebíč
Muž | 49 let
Praha
Muž | 28 let
Praha
Muž | 55 let
Litoměřice