Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

Ahoj. Jmenuji se Sabča a jsem dost osamělá. Mám úžasného přítele, ale nemám pravé kamarády. Jsem zranitelná, upovídaná, přítulná, ale velmi stydlivá. Byla bych ráda za někoho, kdo je rozumný, trpělivý a rád si povídá. Přítel je pro mě vším, ale kamarád mi velmi schází. Mám špatné zkušenosti se svým okolím a nemám zrovna moc pozitivní pohled na svět. Uvítala bych někoho z Prahy, kdo by mi mohl být na blízku a radit mi ve zlých situacích. Těším se na naše shledání.

Ahoj. Nikdy jsem takovýhle inzerát nepsala, takže se předem omlouvám, jestli to bude divné. Mimochodem už vybrat tu kategorii inzerátu bylo pěkně pitomý... Každopádně jsem holka, co tu hledá kamarády. Jsem introvert, nesmělá, hodně čtu, miluju svýho kocoura a muziku. Jen se někdy cítím sama a líbilo by se mi mít někoho, komu můžu napsat a kdo pak napíše mě. On-line psaní mi dává svobodu. Budu ráda, když se někdo ozve a bude si chtít povídat o všem a o ničem.

Někdo, kdo nehledá jen milenku??Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 27 let
Kopřivnice
Žena | 30 let
Praha
Žena | 47 let
Litvínov
Žena | 34 let
Benešov