Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

Zdravým pohodové dámy, ženy a slečny. Já pohodář s vyřešenou minulosti, vlastním bytem, autem. Pracující v Německu. Ale trvale žijící těsně u Českých Budějovic. Hledám vážný vztah, kde si budeme vzájemnou oporou. A ideálně ve věku kdy by připadalo v úvahu dát mi ještě potomka. Není podmínkou. Taky upřednostním štíhlejší typ.Vaše dítě není překážkou.

Pohledný chlapík 46/179 cm, který pracuje a žije celým svým srdcem pro naši přírodu, lektor environmentální výchovy, myslivec, kynolog, sokolník, chovatel všemožných druhů zvěře, milovník dětí. Hledá partnerku pro život. Umíš si představit život v takovém to společném životě partnerů? Samozřejmostí je také Vaše zapojení v těchto aktivitách. Jsem člověk se všeobecným rozhledem, který velice rád žije i společenským životem. Najde se partnerka pro takovýto život dvou partnerů? Celý JČ kraj!!!

Ahojky jsi sama a chyby ti laska napiš budu radDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha
Muž | 23 let
Opava
Muž | 48 let
Kladno
Muž | 36 let
Cheb