Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

Zdravím všechny slečny a ženy. Pracuji v Boskovické firmě, kde je většina zaměstnanců muži a já bych raději trávil alespoň obědy v restauraci v dámské společnosti, která je mě přeci jen příjemnější :-) a povídání o všem možném. Proto hledám nějaký bezva dámský protějšek na společné obědy, na které bych se každý den těšil. Foto pošlu emailem.Jinak si myslím, že jsem pohodový, vzhledem a povahou normální chlap :-) Jestli jsi na tom podobně, tak napiš, budu se těšit.

Ahoj, touto cestou hledám dívku, která chce nějakým způsobem utéct z běžného stereotypu, nebo plnit si tajné touhy. At uz jsi třeba mladá cikanecka, nebo divka/žena, které zkrátka něco schází, budu rád, když mi napíšeš a setkání třeba napoví... Diskrétnost rozhodně zaručuji. Více si můžeme napsat, nebo povědět osobně. A vlastně kdo ví, co z toho může vzniknout, neboť nikdy neříkej nikdy ????

Život si máme užívat, dokud to jde!! Ale samozřejmě zdraví na prvním místě!!Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
Praha
Muž | 62 let
Praha
Muž | 45 let
Kolín
Muž | 44 let
Beroun