Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků

Odpovídáš na anonymní inzerát. Majiteli inzerátu bude předán tvůj email, na který tě bude moci kontaktovat.

Zobraz heslo

Podobné inzeráty

Hledám ženu, s kterou mi bude fajn, ženu, která by ráda sdílela s někým radosti života a chtěla by se na někoho těšit. Společná snídaně, večeře. Jít se spolu projít, být jeden pro druhého oporou. Společně budovat náš svět. Chtěl bych rodinu, takže chci tímto směrem směřovat. Jsem bez závazků. Sportující, pracující mladý muž. Pokud ses v těch slovech našla, hledáš partnera. Napiš.

MužVážně 27 let Brno

TOP  25.2.2020

Hledám možná právě tebe! Ale jen možná... :D Holčinu, která chce utéct z velkoměsta, ve kterém poznala jen stres, strach a neúctu ... Jsi taková, která miluje jídlo nade_vše? :D Protože vážně - láska prochází žaludkem! :) Ta, která miluje přírodu, květiny a touží po poklidném životě na vesnici ... Nejlépe být někde mimo lidi a v tichu? Ta, která stále věří v poctivý skutečný "staromódní" vztah? ... A jsi zároveň obyčejná, normální, .. atd. ? :) Pokud je tvá odpověď na vše ano -Neváhej a piš !

MužVážně 46 let Brno

TOP  8.3.2020
Lyžování
Výlety
Cestování

Pro pohodový život a výlety.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Liberec
Muž | 30 let
Rychnov n. Kněžnou
Muž | 48 let
Praha
Muž | 31 let
Praha