Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

MužVážně 47 let Brno

TOP  13.4.2020

Hledám svoji spřízněnou duši pro nový začátek. Jsem mladý dědeček s duší kluka :-) Rád budu trávit čas v přírodě nejen se svým pesanem, stejně jako na procházkách, při cestování nebo rekreačním sportu. Rád poznávám nová místa i města. Ikdyž jsem nohama pevně na zemi, mám rád východ i západ slunce, klidnou noční oblohu plnou hvězd. Mám rád lidi i jejich společnost, ale klid přírody je stejně hezčí :-)

MužVážně 42 let Brno

TOP  31.5.2020

Ahoj, pokud je tu štíhlá, sportovní a akční nekuřačka, věk ca 32-37, holka co dokáže prožít víkend ve stanu i si užít luxusní welness, místo týdne na pláži raději jede za poznáním, uff, tak mi napiš. Přinejhorším ztratíš čas pár zprávami nebo vypiješ někde jeden drink. Nevleze se tu moc textu tak jen hesla: 41/179/79, VŠ, štíhlý, samostatný, sportující, dobrý kuchař, cestovatel a výletník, moc nevydržím sedět doma, vyřešená minulost, syn ve střidavce ... a nějak nemůžu najít právě tebe :)

MužVážně 39 let Brno

TOP  6.5.2020

Jen budoucnost ukáže jaká bude přítomnost.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 38 let
Praha
Muž | 48 let
Frýdek-Místek
Muž | 39 let
Kralupy n. Vltavou
Muž | 28 let
Jihlava