Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

MužVážně 34 let Praha

TOP  17.1.2020

Ano nejsem normální, a vůbec se za to nestydím. Ba co víc... já si to užívám, a s tím celý život! Rád bych našel ženu, se kterou si budeme užívat život společně. Budeme si rozumět, budeme si podporou v dobrém i zlém... Galantnost, upřímnost, aj. jsou vlastnosti, které se už moc nenosí, a u těchto vlastností si sem jist, že jimi disponuji. Mimo to je se mnou často sranda, což je takový příjemný bonus :) Nehledám nic krátkodobého.

MužVážně 56 let Praha

TOP  27.2.2020

Já 185/92/56 OSVČ muž s duší kluka, mladšího vzhledu i myšlení co má rád přírodu, zvířata, humor. Jsem sám bez závazku Pha 4. Hledám a rád bych poznal fajn ženu, štíhlé, normální postavy, ve věku od 47 do 59 let, pro podzim života. Ženu která si chce splnit si své touhy a ambice, aby jí byla věnována pozornost, má ráda naslouchání, povídání, zájem o ní o pocitu i o radosti z blízkosti toho druhého, pohlazení, potěšení, které nemáš. Jsi sama a ve stereotypu času. Pojd to změnit ! Stále platí !!!

MužVážně 40 let Praha

TOP  29.1.2020

Ahoj všem hledám touto cestou ženu k seznámení.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 31 let
Praha
Muž | 34 let
Praha
Muž | 32 let
Vlašim
Muž | 28 let
Ostrava