Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

MužVážně 39 let Šumperk

TOP  25.1.2020

Šumperk-Olomouc. Hledám partnerku na kolo i turistiku.Partnerku pro život a v budoucnu založit rodinu....Znáš-li slova jako tolerance, respekt, odpovědnost pak budu rád když se ozveš.Jsem 38 let, 180 světlé vlasy, modré oči.Mám rád turistiku, hory, lesy, vodu kolo.Každý sport rekreačně, tak aby si člověk aktivně odpočinul... .Občas do kina nebo divadla.Taky dobrá knížka není k zahození.Upřednostňuji reálné setkáni a né klepání do klávesnice a posílání fotek...Prosím jen vážně. Hezký den.

MužVážně 52 let Šumperk

TOP  15.4.2020

Jsem sympatický a prý 185cm vysoký, vdovec, VŠ, zabezpečený a pracující, s vlastním domem a dopělými dětmi. Z nedostatku příležitosti hledám touto cestou partnerku do života. Pokud máš ráda procházky, moře, dobrou knihu, jsi usměvavá a optimistická, máš vyřešenou minulost, baví tě práce na okrasné zahrádce, nechceš lítat po diskotékách a barech, ale spíše si užít klidu a pohody, kultury a pocitu, že máš vedle sebe životní oporu, tak se mi prosím ozvi. Ideálně když budeš trošku baculka :-)

Ahoj všem ženám, hledám k vážnému seznámení příznivou bytůstku, já 56 / 178. Více po e-mailu, sklamání, ? ŠDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Hradec Králové
Muž | 52 let
Slaný
Muž | 43 let
Praha
Muž | 35 let
Praha