Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

Hudba
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Ahoj, po zklamání jsem se rozhodl vyzkoušet i tuto možnost.Myslím, že jsem hodný, milý občas taky jako z divokých vajec takříkajíc :) Se smyslem pro humor a pro každou zábavu.Jsem pracující, loajální, věrný upřímný a pravdomluvný.Žiji na venkově, mám mnoho koníčků, rybaření, zahradničení, cestování, chovatelství a zemědělství, takový neposeda.Jsem štír 31, 177/70 hnědooký.Hledám touto cestou ženu-slečnu, s podobnými zájmy ve věku 20-30 let, která už ví co chce a nechce být sama. Raději tel.prosím.

30 mi už bylo a tak si říkám, že je čas se posunout dál. Na pohádky už tak nějak nevěřím, ale naději neztrácím. Takže by jeden pracující rád našel slečnu co by se chtěla seznámit. A mohu se s ní bavit o kvantové fyzice, DnD, autech, životě etc. Případně podnikat cokoliv ;-) co nás napadne. Pokud jsem zaujal, co si zkusit napsat a uvidíme kam se dostaneme?

MužVážně 39 let Třebíč

TOP  31.10.2019

Samota tizi, proto zkousim najit zpriznenou dusi...Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Šumperk
Muž | 22 let
Prostějov
Muž | 58 let
Jeseník
Muž | 41 let
Litoměřice