Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků

Odpovídáš na anonymní inzerát. Majiteli inzerátu bude předán tvůj email, na který tě bude moci kontaktovat.

Zobraz heslo

Podobné inzeráty

ŽenaVážně 24 let Praha

TOP  20.3.2020

Ahoj, jsem slečna, která hledá člověka se srdcem na pravém místě. Člověka, který dopřeje trochu času a nikam nic něžne. Chlapa, který má smysl pro humor, a který se nebojí komunikovat, protože je to základ jakéhokoli vztahu. Hledám, ale vážný vztah, někoho kdo mě bude mít rád, i když s ním nebudu fyzicky 24/7 hned co se poznáme. Miluju knihy a vodu. To co hledám i nabízím. Ráda si přečtu tvoji zprávu.

ŽenaVážně 40 let Praha

TOP  14.12.2019

Milí muži, přeji vám všem pěkný předvánoční čas a právě s ohledem na advent, si dovoluji nahlas vyslovit svá přání. Přeji si do života muze. Muze klidne povahy, který stejně jako já ví, že najít k sobě v našem věku klíč k zámku či zámek ke klíči, je v nadlidských silách a je to spíše krásná nahoda a když jeden budeme tím zámkem a druhý tím klíčem, dokážeme si toho pomyslného zacvaknuti oba vážit. Navždy. Podmínkou je lyžař. Nehledám pisalky, kteří se tu jen tak baví - pardon. Děkuji pěkně, V.

ŽenaVážně 49 let Praha

TOP  6.11.2019

Život ve dvou je zajímavější, hledám přátelský vztah a pak se uvidí .....Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Praha
Žena | 36 let
Šumperk
Žena | 61 let
Pardubice
Žena | 47 let
Praha