Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

Vysoký štíhlý chlap vlastnící Corona chorus (taková věc na kytaru), nikoliv však corona virus, by se rád nechal nakazit láskou mladé ženy. Baví Tě hudba, divadlo, příroda, tanec, ráda se směješ a časem chceš rodinu? Honem piš... :-) Kdo jsem já? Chlap k pohledání - blonďák, nekuřák, VŠ... mám svaly, mozek a občas mě dokopeš i k projevu emoce a citu. Ani romantika mi není cizí, do 2 let určitě sladíme, co si pod tím slovem kdo představuje a pak si už budem žit jak v ráji! :-)

Najít ženu na vše krásné je velmi těžké

Nestrádám, ale bylo by fajn poznat přitažlivou rodinně založenou nekuřačku kolem 40 let, se kterou by si rozuměl a padnul do oka. Vyrovnané povahy, rekreačně sportující, žensky se oblékající. Ženské postavy s výrazným pozadím, většími prsy. Žijící v Praze nebo Českých Budějovicích. Jedno malé dítě v péči nevadí. Jsem nekuřák, prý sympaťák na úrovni, VŠ 49/185/97 modrooký hnědovlasý (na krátko), udržované a zpevněné postavy se zájmy: rekreačně sport (kolo, fitko, plavání), příroda, cestování aj.



Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Praha
Muž | 31 let
Tábor
Muž | 35 let
Teplice
Muž | 29 let
Praha