Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nejnovější inzeráty - Karlovy Vary

Hledám štíhlejší ženu do 72 let na podzimní výlet autem s obytnou úpravou na Sicílii . Jan

Rad bych touto cestou nasel jen vazny vztah deti mi nevadi

Rád bych našel ženu, která chce vážný vztah, má to v hlavě srovnané, je přiměřeně empatická, má ráda společnost, přírodu, sport, kulturu apod. Jezdím hodně na kole, ale nejsem žádný závodník a ani po ženě nepožaduji, aby jezdila nějaké extra trasy, stačí třeba lehká projížďka :-) když budu chtít udělat "nájezd" můžů vyrazit sám ;-) Budu rád, když se ozveš, Jarda.

Hledám ženu, kterou bych mohl udělat šťastnou. Lásku svého života. Abychom spolu prožili ještě hezčí dny. Jsem hubený, rád sportuji, neměním náladu podle počasí. Napiš mi proč bych si měl vybrat zrovna tebe.

Ahoj, ráda se s někým seznámím.

Je tu nějaká žena co nemá v sexuálním životě to co chce a potřebuje??? Já splnim každé ženě bez rozdílu věku její přání a touhy. Vše je bez odměny a jsem pro tebe kdykoliv k dispozici.

Hledám muže, který je inteligentní, sexy, zábavný, zodpovědný, pracující, chápavý..... Nehledám vztah, chci ho jen vidět :-D Většina fajn kluků, kteří za něco stojí jsou převážně zadaní ;-P Takže: „Jsem ošklivá, zlá, nechápající.“ Tudíž je to se mnou hóóódně těžký :-D Hledám kluka +- v mém věku, bezdětného, který chce budoucnost teprve plánovat ;-) A teď se ukažte, ovšem i s fotkou jinak neodpovím...Hledám spříznění duši. Samotnému je mi smutno

Ahoj, hledám někoho, koho bych mohla milovat a on by miloval mě. Někoho na celý zbytek života. Jsem obětavá a tolerantní. Ráda vařím pro své milé, jezdím na výlety a čtu knihy. Vystudovala jsem střední školu. Mám dobrou práci, která mě baví. Mám 2 syny ve věku 19 a 17 let. Jestli se chceš se mnou sejít, napiš mi.

Hledám opravdového muže a opravdovou lásku, věřím, že když se jde štěstí naproti tak ho potkám :-) je mi smutno