Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nejnovější inzeráty - Krnov

MužVážně 44 let Krnov

TOP  10.7.2020

Zklamaný láskou už jsem byl mnohokrát a již to zažít nechci...

ŽenaVážně 60 let Krnov

TOP  1.7.2020

Vztah by měl život obohacovat, nikoliv přinášet další povinnosti, snahu druhého měnit a omezovat. A pokud máš i jen minimální zájem o esoteriku, zdravý životní styl, respekt k přírodním zákonům, štíhlý, inteligentní nekuřák s přehledem a nadhledem…. potom jsi muž značka IDEÁL :-). Tak mám pocit, že tu píšu přání Ježíškovi o dárek. Sama moc nevěřím, že někdo takový existuje a ještě navíc budu i já splňovat jeho požadavky na partnerku…ale překvapení mám ráda ?

ŽenaVážně 61 let Krnov

TOP  25.6.2020

Pánové kdo nejste připraveni na změnu ve svém životě, ani nepište.A platí to i pro druhou stranu.Také nepište muži po 60sátce.Zatím takoví měli vždycky něco s normálním myšlením.Prostě dědkovský náhled na život.Nechci ztrácet čas u tel. s hloupostí.Čas je vzácný a krásný.Tak hezké léto, kluci.

ŽenaVážně 61 let Krnov

TOP  18.6.2020

Tak pánové, kdo nemáte čas, tak ani ženám neodepisujte.Pokud hledáte vztah, musíte být připraveni na změnu.A platí to na obě strany.Nehledám zoufalce. Hezký den.

ŽenaVážně 35 let Krnov

TOP  6.5.2020

Ahoj:-) Ráda bych třeba právě tady potkala nějakého fajn muže. Jsi zodpovědný, máš smysl pro humor, nějaké společné zájmy jako já (četba, hudba, kolo, malování, práce na zahradě...) a smysl pro rodinu? Tak napiš a uvidíme;-)

MužVážně 27 let Krnov

TOP  5.5.2020

Jmenuji se Radek a hledám normální pěkný vztah .

Hledam vazny vztah, muze meho vekuMužVážně 53 let Krnov

TOP  16.4.2020

Hledám partnerku na trávení volných chvil, případně společné dovolené. Pavel 52/168 nekuřák od Bruntálu. Rád Tě poznám

MužVážně 34 let Krnov

TOP  2.4.2020

Ahoj, hledám nějakou zpřísněnou duši kterou už to taky nebaví samotnou. Rád bych poznal ženu která by pochopila moji práci a styl života. Mám rád posezení s přáteli, přírodu, auta, svůj klid ale taky se nebráním vůbec ničemu rád poznávám nové věci a jsem pro vše nové. Mám také pěti letou dceru která je u mě až na prvním místě. Chtěl bych se seznámit se ženou která už ví co od života chce a která mě vždy podrží a podpoří a to stejné může čekat ona ode mě.

Ahoj je tu někdo kdo by si chtěl pokecat chci si najít kamaráda a poznat nové lidi.