Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nejnovější inzeráty - Kutná Hora

Kino
Hudba
Knihy
Kolo
Fitness
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Ahoj :-), jsem z Jihlavy, rozvedený, žiju sám, rád sportuju, výletuju, cestuju, hledám vážný vztah.

43 letý nekuřák, abstiment, svobodný a bezdětný hledá ženu či dívku z Kutné Hory a okolí. Maminka vítána. Zájmy zahrádka, příroda, výlety atd. Těším se na odpovědi.

Zdravím, Hledá se žena pro život na venkově se vším co k tomu patří. Odešel jsem z města na vesnici, už 5 let tu zdárně hospodařím a jediné co ke štěstí schází je partnerka potažmo výhled na rodinu.

Ahoj sympaťák hledá sympaťáčku co steho sejde uvidíme :-) Ja nekouřak neholduji alkoholu co je v tejto době vzácnost.

Máš ráda domácí pohodu, procházky, výlety, přírodu, příjemné povídání, posezení u vína, houbaření, zahradničení, památky, kino, ZOO, grilování a líbí se Ti pohodoví chlapi mužnějšího vzhledu bez vousů s vyholenou hlavou, tak hledám právě Tebe = milou, štíhlou a vnadnější ženu klidné povahy ve věku do 47 let. Jsem rozvedený muž 50/186/90 se smyslem pro humor a férové jednání. P. S. Mám menší útulný byt v centru Kutné Hory, ale pokud jsi "vázaná" na své bydliště, tak jsem ochotný Tě následovat.

Hledá se fajn kluk (27-36) na zpříjemnění toho života a kdo ví, třeba i ta jiskra přeskočila:)... Ráda si zajdu na procházku někam ven, do kina, někam jen tak posedět, na různý akce:)... Jen poraď mi kde hledat tě mám :)... Najdem se?... :).

Ženám, které se líbí mě, se já líbit nemusím. Ženy, kterým se líbím já, se nemusí líbit mě. Nemá smysl kohokoli hledat. Proto nikoho "nehledám". Nechci být ale sám ve světě plném lidí.Chcete se semnou setkat a pouze jen tiše pomlčet nad šálkem čaje? Rád se setkávám s lidmi, kteří mohu mít emocionálně a racionálně nastavené stejně odlišné přístupy k životnímu stylu společnosti, ve které žijí.Prvoplánové považování vzájemných rozdílností za nepřekonatelnou bariéru z nikoho přátelé neudělá.KH, KO, PdyJe tady někdo normální? Vysoký, krásný, sympatický, bohatý, pohodový, galantní, inteligentní, se smyslem pro humor a vyřešenou minulostí? No to je zřejmé trochu absurdni požadavek, tak klidně napiš i ty, Fajn den Dagmar

Maminka 31let silnější postavy se 2ditky , hledá touto cestou Muže ve veku33-42, vyšší postavy s vyřešenou minulostí na Vážný upřímný vztah , založený na Důvěře , Lásce a Rodině...Pro kterého je Rodina na 1.místě a smysl jeho života..Pokud hledáš pobavení , tak se prosím vyhýbej mému inzerátu obloukem , hledám jen Vážný vztah. Mám deti tak aby i jim byl dobrým kamarádem a mne oporou v životě , tak jako Já Tobě..., Najdu tě již zde? Těším se na tvoji odpověď.. Prosím pouze s FOTKOU děkuji

Hledám životní partnerku, která stojí o rodinu, vztah s tradičními hodnotami a říká ji něco slovo věrnost..Vic si povíme samy.Odepis sem nebo na messenger Katie Mask.Budu se těšit.:)