Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nejnovější inzeráty - Litomyšl

Po ulicích, parcích a dětských hřistích běhá a v kavárnách a cukrárnách vysedává spousta krásných holek a žen s dětmi nebo kočárky. Statisticky je polovina z nich rozvedená (ale nemají to napsané na čele). Z té poloviny by možná polovina ráda nějaký nový vztah, a z té poloviny poloviny bych se mohl i nějaké zdát sympatický. Ať se klíďo ozve. Ale pokud jsi mladá, svobodná a bezdětná, tak to nepovažuj za žádný handicap :) Vzdálenost není rozhodující, má práce se dá dělat kdekoliv. BEZ FOTA NEHRAJI

Ahoj, hledám sympatickou a milou přítelkyni. Jsem aktivní muž, všestranných zájmů, 48 let, rozvedený, práci a zázemí mám v Litomyšli. Těším se na odpověď.

Ahoj, jsem 43 lety, obycejny, pracujici a hledam obycejnou, milujici zenu pro hezky vztah, plny lasky, porozumeni.

Hledám úplně normální ženu. Já 47 let. Litomyšl, Choceň, Kostelec, Rychnov nad Kněžnou.

Zajímáš se o typy osobností podle MBTI? Jsem INFJ a moc rád tě poznám :)

Přeji si seznámit se slečnou, která by byla víc než dobrá kamarádka. Hledám spřízněnou duši, jež nelze zřít očima. Najít druhý dílek puzzle, co se doplňují, tak jako spojení všech světadílů. Citlivou, empatickou, romantickou duši, která má ráda hudbu, tanec, kulturu, procházky. Věk 18-28 let, z celého širého okolí. :)

Hledám ženu, která stejně jako já, nechce být už sama a touží po vážném a trvalém vztahu. Nějakou se kterou bych mohl chodit na procházky do přírody, na výlety, do kina nebo třeba jen do kavárny. Jsem svobodný, laskavý, pracovitý.Ahoj. Hledám fajn holku na léto, na různé akce a výlety.

Hledám nějakou slečnu , ženu která se mnou bude trávit společný čas .

Ahoj, co víš třeba jsi to ty, kterou hledám na společnou cestu životem. Máš - li smysl pro humor, který je kořením našeho života tím líp.. Jakou ženu hledám? Hledám ženu usměvavou, která se ráda toulá přírodou a má ráda zvířata. Ženu, které chybí vlídné slovo a něžné pohlazení. Ženu, která by se ráda opřela o muže, který jí nabízí věrnost, lásku a bezpečí.. Jsem muž 45 let 183 cm vysoký věrný nekuřák. Nevysedávám po hospodách a cizí ženy nenaháním. Jsem obyčejný chlap bez dluhů a závazků.