Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nejnovější inzeráty - Mariánské Lázně

Nemohu Ti nabídnout bezstarostný život v luxusu, nemám ho rád a mám jen obyčejný byt. Nebudu lítat na drahé dovolené, ale každý víkend mužeme být na krásné chatě v pohádkové přírodě a vše dělat k obrazu svému. Nejsem a nikdy nebudu navoněný šamponek, jsem špinavý, ale šťastný vesnický automechanik. Pokud chceš takový život, velice rád Tě poznám.

Hledám nějakou holku který je 13 let a byl bych rád kdyby se někdo ozval

Dobry den, Jmenuji se Drahoslav Solta jsem umelec malir-grafik a rad bych poznal zenu ktera ma trochu zajem o umeni, zenu ktera ma stale usmev ve tvari, hlavne uprimnou a vernou. Cizinka by byla pro mne lepsi, zil jsem 27 let ve Spanelsku a na ceskou mentalitu zen si nemohu porad zvyknout ale mozna me nejaka zena presvedci ze ceska mentalita je ta nej.

Posledních deset let žiji v zahraničí, ale hledám někoho s kým bych cestovala, zahradničila, chodila na procházky a měla krásné časy zase zpátky v Čechách.

Ráda bych našla fakt fajn kamaráda na kterýho bych se mohla spolehnout a opřít když je člověku ouvej!Zatím jsem se setkala s lidmi kteří jen lžou, oblbují, nedodržují co slíbí.

Ahoj, rád bych se zde potkal sympatickou ženu, která by raději vážnější vztah. Pokud hledáš flirt, povyražení, nebo jsi doma "nespokojená" nejsem ten pravý. Důvěra a spolehnutí se jeden na druhého, to je to, co hledám. Společně příjemně strávený čas, reálné setkání, než sáhodlouhé dopisování o ničem... Pocházím z Mar. Lázní, svobodný, bezdětný, nekuřák. Pokud se ozveš, dozvíš se víc .-)

Sportovně a hudebně založený hledá flirt, seznámení, cokoliv na okořenění života. Jsem vyzrálý a možná i náročný (i sám na sebe). Dost cestuji a zimy trávím výukou lyžování.Tvé oči tak zářivé jak polární záře, jež do nich člověk podívá se, dech na chvilku zastaví se. Tvé srdce čisté tak jak studánka v lese, což často nevidí se. Tvůj úsměv hřejivý jak tisíc sluncí, leč i to je málo, takto Tě vídat snad i umřít stojí za to. Tvá duše překrásná jak perly na dně moře, nedotčená, skromná, jedinečná, to mluví za vše. Takových bytostí neviděl jsem mnoho, ba přímo po skromnu, tyto myšlenky mám dokud bdím a neusnu. Najdu zde ženu, která by taková slova ráda slyšela?

Hledám nějakou slečnu, která by mě brala takového jaký jsem.