Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nápověda - Jak u nás inzerovat


Vkládání inzerátuHlavní stránka nápovědy

Pokud chceš vložit na Seznamku inzerat, musíš být registrován a přihlášen.

V horní části obrazovky u loga serveru, zvol položku VLOŽIT INZERÁT. Pro správné vložení inzerátu je zapotřebí vyplnit do formuláře následující údaje:
POVINNÉ POLOŽKY:
Kategorie - povinné, vyber inzertní rubriku, ve které se bude inzerát objevovat
Region - povinné, ze seznamu regionů vyber ten, ve kterém se chceš seznamovat (přednastaven bude region udaný při registraci).
Text inzerátu - povinné, zde napišeš text svého inzerátu. Text nesmí přesahovat více jak 500 znaků. Nepiš, prosím, žádné dlouhé slohové práce, ale stručně a jasně. V textu nemusíte uvádět žádné kontaktní informace. Na to jsou vyhrazená další políčka.


NEPOVINNÉ POLOŽKY:
Další možnosti pro vložení ínzerátu se ti objeví po kliknutí na Zobrazit pole pro další nastavení inzerátu. Tyto položky jsou již nepovinné, ale mohly by být pro tebe užitečné.
SMS verze - seznamku používají tisíce uživatelů bez přístupu k internetu prostřednictvím SMS. Pro ně je potřeba, aby byla vložena zkrácená verze textu přizpůsobená pro SMS. Text nesmí přesáhnout délku 160 znaků, abychom ho mohli vložit do jedné SMS. Aby byl text čitelný na mobilních telefonech, nesmí obsahovat diaktriku. Pokud tuto položku nevyplníš, bude automaticky vygenerována z textu inzerátu.

Zveřejnit tel. číslo: - pokud pole zatrhneš, pak bude telefonní číslo, ze kterého inzerát zvýhodníš, zobrazeno přímo u inzerátu, takže tě bude moci případný zájemce ihned kontaktovat.

Oznamovat došlé odpovědi - pokud pole zatrhneš, pak ti bude na telefonní číslo, ze kterého inzerát zvýhodníš, zaslána po přijetí odpovědi informační SMSka.

Anonymní inzerát - pokud pole zatrhneš, pak bude tvůj inzerát vložen jako anonymní, tj. nikdo nepozná, kdo je majitelem inzerátu (u inzeratu nebude odkaz na tvou domáci stránku). Pokud ti někdo na takový inzerát bude chtít odpovědět, musí ti přenechat svůj email, na který jej pak můžeš kontaktovat.
Funkce vhodná pro ty, co se stydí podat si "odvážnější" interát.

!!! Do Textu inzerátu a jeho SMS verze je zakázáno vkládat e-mailovou adresu, telefonní číslo, html příkazy, komerční nabídky, nabídky odměn za služby nebo nabídky a poptávky po prostituci. Pokud bude SMS verze inzerátu obsahovat nesmyslný text, nebude tento inzerát zveřejněn!

K inzerátu můžeš k libovolně připojovat své fotky (a videa) a to buď ze svého fotoalba (videoalba) nebo připojit novou fotku (video) přímo z tvého PC.

Pokud jsi vyplnil(a) všechny povinné údaje, stiskni tlačítko Vložit inzerát.


Mazání inzerátuHlavní stránka nápovědy

Inzerát je udržován v databázi maximálně 9 měsíců. Pokud chceš inzerát smazat, můžeš tak učinit prostřednictvím položky SMAZAT ve výpisu tvých inzerátu u každého inzerátu.

Nejjednodušší způsob vyhledávání inzerátů je pomocí jednoduchých voleb v menu:
Např: chceš se vážně seznámit s dívkou v Olomouckém kraji mezi 20-25 lety.
Postup hledání: v levém svislém menu zvolíš kategorii Vážná seznámení, načtou se ti adekvátni podkategorie, ve kterých zvolíš Ona hledá jeho. Nyní zvolíš region v tomto případě Olomoucký (můžeš specifikovat přímo konkrétní město v kraji). Nyní stačí jen specifikovat věkové rozmezí - věk od do. Zde zvol 20-25.
A to je vše, pokud chcete zobrazit jen dívky s fotografií, zatrhni políčko S fotkou.

Další pokročilé možnosti vyhledávání: v horním navigačním menu zvol Podrobné vyhledání
a) Vyhledávání inzerátů podle jejich čísla - vložíš jen číslo konkrétního inzerátů a kliknutím na Hledej se zobrazí daný inzerátu
b) Vyhledávání inzerátů podle jejich parametrů - jednoduché formulářové menu, kde si zvolíš, kdo jsi (muž, žena), koho hledáš (muže, ženu), hledanou kategorii (Vážné, Flirt, Cestování, ...), zvolíš příslušný region (Praha, Moravskoslezský, ...), zvolíš věk, výšku, znamení hledané osoby a dále můžeš určit i další kriteria (vzdělání, postava, vztah k alkoholu, kouření).

A podobně funguje Hlídací pes, diky kterému si své hledání můžeš uložit a pak jej už jen použivat.

Pokročilé možnosti vyhledávání najdeš v horním navigačním menu (Podrobné vyhledání)
Hlídací pes ti umožní uložit si svá vyhledávací kritéria a pak podle nich už jen hledat.

Vlozit psa můžeš pomocí odkazu Vložit psa na své domácí stránce, své hlídací psy pak najdeš pod odkazem Psi ve svém osobním menu.

Čtení odpovědíHlavní stránka nápovědy

Na tvoje inzeráty odpovídají uživatelé prostřednictvím speciální stránky. Tyto vzkazy jsou ukládány do databáze na serveru Seznamka. Odpovědi jsou udržovány v databázi do doby než je zrušíš. Pokud chceš číst odpovědi, můžeš tak učinit přihlášením na Seznamku. U svých inzerátů pak naležneš odkaz Číst odpovědi. U kazdé odpovědi naleznete buď odkaz na domácí stránku odpovídajícího, kde mu mužeš také poslat vzkaz, nebo konkretní email, který ti odpovídající ponechal pro další kontakt.