Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezařazeno : Seznamka

ŽenaRůzné 47 let Žilina

TOP  26.10.2019

Ahoj...hľadám parťáka pohoďáka , ktorý by rád chodil so mnou do prírody na turistiku, bicykel vo veku do 50 rokov

Chtela bych poznat pohodového chlapa, který se rád směje a má rád život, rekreačně sportuje, jak v létě, tak v zimě, rád si jde zatancovat, není mu cízi ani divadlo nebo kino. A když to bude kutil, co má rád zvířata, bude to top. Ale jsi vůbec někde?

ŽenaRůzné 42 let Brno-venkov

TOP  24.10.2019

Brno a Hodonínsko pokec a procházka, zduraznuji některým nechápavým mužům bez postranních úmyslů ??. Díky za pochopení, co se vyvine dál z přátelství, je na osudu... ????

MužRůzné 43 let Děčín

TOP  24.10.2019

Ahoj ... nechystá se někdo na Kanárské ostrovy...? Začátek Listopadu někdy od 7.11. Mohl bych se připojit nechce se mi samotnému.....

MužRůzné 32 let Benešov

TOP  24.10.2019

Ahoj jsem Jarda 32let. Moc rád poznám ženu, buď jako kamarádku nebo i něco více. Jsem svobodný a bezdětný, mám vlastní byt a psa. Budu se na tebe moc těšit..

ŽenaRůzné 59 let Břeclav

TOP  22.10.2019

Vánoce se blíží, chceš ZDARMA uklidit, umýt okna, napéct cukroví, nebo jinou domácí práci? Třeba na zahradě, předzahrádce, se zvířátky?Odměnou mi bude menší pomoc v rodinném domku. Opravdu jen maličkosti, na které si sama netroufnu. Inzerát je ve správné rubrice, protože vzájemnou spolupráci myslím vážně. Místo - Krumvíř.

ŽenaRůzné 16 let Zlín

TOP  11.10.2019

Hledám přítele na procházky po venku a dál se uvidí.Pro svou bývalou přítelkyni, která je postižená a upoutána na invalidní vozík hledám hodného chlapa, který jí opět učiní šťastnou. Je to úplně normální mladá holka, která potřebuje lásku, něhu a sex. Odstěhoval jsem se příliš daleko od ní, proto nemůžu být s ní.

ŽenaRůzné 43 let Ostrava

TOP  2.10.2019

Ahoj. Jsme pohodový pár ona 43 on 60 , Hledáme touto cestou pár na kafe, pokec, kino, výlety třeba i společné dovolené . Máme rádi srandu a žádnou nezkazíme. Byli bychom rádi , kdyby se našel pár se stejnou zálibou . Jsme pojízdní a z Ostravy , , , Také !!! NEHLEDÁME !!!!! nikoho na intimní chvíle !! Ani výměnu partnerů !!! Budeme se těšit .