Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezařazeno : SeznamkaPraha

MužRůzné 61 let Praha

TOP  4.6.2020

Osamělý 61 !ety pracující invalidní důchodce, chodící s holí, nabízí ubytování v samostatném pokoji ženě, která je také sama a pomůže mi postarat se o domácnost.

MužRůzné 40 let Praha

TOP  2.6.2020

Ahoj, teď jsem dostal super nápad, nechceš zajít někam na drink?? Jo a jsem docela hezky - prej..

MužRůzné 48 let Praha

TOP  27.5.2020

Milé dámy, slečny a paní, bojujete s nadváhou, kouřením, s plněním Vašich cvičebních či studijních plánů nebo třeba s chorobnou prokrastinací? Rád Vám pomohu. Využívám prověřené a efektivní motivačně koučovací metody. Nehledám trvalý vztah ani sex. Jen Praha, VŠ 47 let

MužRůzné 65 let Praha

TOP  26.5.2020

Hledam zenu bez zavazku, ktera by prevzala vedeni a casem muj vetsinovy podil na stredne velke prumyslove spolecnosti v oblasti specielni kovovyroby (vychodni cechy). idealni vek 45-55 let. predpokladem jsou nejen duvera a sympatie, ale i odborna kvalifikace, minimalne stredoskolske vzdelani technickeho evtl. ekonomickeho smeru, zkusenosti s vedenim a znalost anglickeho jazyka.

ŽenaRůzné 66 let Praha

TOP  18.5.2020

Komunikativni slušná nekuracka v důchodu z Prahy hledá milou paní nebo pár který by jí poskytl ubytování na letní sezónu dle domluvy kam by se každý rok vracela. Stačí volný pokoj s možností vaření a relaxovani v přírodě. Mám vlastní bydlení v Praze. Děkuji za nabídky.

Hledám někoho z Albánie případně s kontakty v Albánce. Platí pro celou ČR a SR.

ŽenaRůzné 53 let Praha

TOP  20.4.2020

abychom se podporovali, hledám člověka/lidi /kutila pro: chatřsko-zahrádkářsko-lesní mini osadu -Eldorádo(Matuška) =styl druhé půlky života: klid + nízkonákladově + kolo + volný čas pro sebe + kultura +atd ;-) Luxus techniky i stres a peníze máme ve městě, ale zde v přírodě je Luxusem: zpěv ptactva, hvězdy, výpěstky, kytara, venkovní kuchyň, seberealizace se dřevem, pomáhat si, .. PS: důležité je jen to co máme stále u sebe, ale nač se nedá sáhnout ani to uvidět ;-) Těšme se na báječný a dlouhý životŽenaRůzné 56 let Praha

TOP  3.3.2020

Nebudu tu psát kladné věci ale chtěla by jsem člověka s kterým mi bude fajn po každé stránce nezáleží v jakém vztahu je

ŽenaRůzné 20 let Praha

TOP  17.2.2020

Zdravíčko, vesmíre, osobo, jakákoliv formo života. Plahočíš se on-line životem, brouzdáš po virtuální realitě, a říkáš si: Co to (tu) vlastně dělám?! Prokrastinuješ, kamaráde. Nechceš už toho nechat a jít dělat něco smysluplného? Nakoupit, uklidit, uvařit, vyprat, vyžehlit, dodělat tu seminárku, nebo....? Jo, ale až za pět minut, viď. Znám ten pocit. Napiš, můžeme spolu sdílet tipy, jak co nejlépe odkládat povinnosti. Měj se, soulmate.

MužRůzné 41 let Praha

TOP  15.2.2020

Milé dámy;) všechny vás mám rád a každá jste svým způsobem jedinečná, jenom já jsem bohužel pro mě dost vybíravý. Hledám ženskou spíše "krev a mlíko" ve smyslu ne příliš hubenou. Někoho, kdo rád a dobře vaří, abych nevařil jenom já. Umím si vyprat, vyžehlit, uvařit, uklidit. IQ mám, doufám, trochu vyšší než pokojovou teplotu;). Miluji teplo, slunce a moře... a chci se ráno probouzet vedle někoho, koho budu moci pohladit po vlasech, dát pusu a popřát dobré ráno. Není to málo, zdá se..