Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezařazeno : Seznamka

Situace tomu sice moc nenahrává, ale nedáš si se mnou dobrou kávu? ;-) Ideálně na cestě do anebo z práce, pouze my dva, asi na parkovišti na kapotě, každý na jedné straně auta :-) A v rouškách ;-)

MužRůzné 50 let Zlín

TOP  24.3.2020

Máme karanténu, ano respektuji , je to potřeba, ale rád bych si rád i pokecal a dal dobré kafíčko, třeba z termosky v autě, aby se neřeklo :) no a taky bych potřeboval ostříhat a taky...jejda to by se toho našlo :)

MužRůzné 38 let Plzeň

TOP  23.3.2020

Ahoooj hledám tady holčinu která má ráda srandu ráda se směje a podniká bláznivé věci tak jako já.Svět je plnej falesnejch lidí a přátel proto zkouším štěstí tady.Najdu tě tu?

MužRůzné 39 let Chomutov

TOP  19.3.2020

Hledám ženu, která je sama sebou a na nic si nehraje. S chutí a upřímností. ;)

MužRůzné 35 let Most

TOP  19.3.2020

Co o sobě napsat? Nerad se popusuji, každý jsme nějaký a nejlepší je se poznat osobně.. Třeba u kávy, večeře nebo jen na procházce.. Ale pár řádků o sobě dám dohromady :-) Jsem člověk s pozitivním přístupem k životu. Jsem upřímný, empatický což je někdy na škodu :-) Miluji přírodu, hudbu, výlety.. Miluji vše hezké i příjemné k tomu patří samozřejmě i sex, který neřadím na první místo.. Písmenka můžou být hezké, realita je ovšem jiná.. Nejsem jen pisálek ani továrna na sliby.. Rád bych poznal nějako

MužRůzné 53 let Olomouc

TOP  13.3.2020

Tak tu máme nový rok a já pomalu přestávám doufat, že tu je žena, která víc než po vztahu, touží po zaopatřeném krásném mimču. Ještě to tedy zkusím. Jsem vyzrálý vyšší sympaťák, nekuřák, sportovní postavy, hledající ženu, která touží po dítěti a potomkovi. Dítě zabezpečím a můžeš počítat s mou podporou. Pokud tu jsi, ne moc daleko od OL, moc nepřemýšlej a zkus napsat. Čas letí moc rychle. Další můžeme probrat.

Omlouvám se za poněkud podivný inzerát: Starší muž, lépe situovaný, toho času bez přímých dědiců, hledá atraktivní ženu 23 - 31 let, budoucí prvorodičku, pro vznik mých potomků, konkrétně 2 dětí od téže biologické matky. Jako otec dětí může být formálně uveden Váš partner. Renta po dobu těhotenství a mateřství smluvně zajištěna. Děkuji za seriózní reakce.



MužRůzné 21 let Plzeň

TOP  12.3.2020

Ahoj) Hledám přátele na procházky, outdoorové aktivity a socializaci)) Žiji v Plzni rok, už jsem se naučil trochu česky. Mám rád běh, stolní tenis, chodím do kina a mnohem víc)) Pište)) Čekám ;)

MužRůzné 67 let Praha

TOP  10.3.2020

Jsem motorkář z Prahy ( ročník 1953) a mám takového „koníčka“ . Nebaví mne už jezdit sám. Jezdí se i v partě (kamarádi s manželkami, kamarádkami), jezdí se na srazy a pořádané několikadenní akce, . Opět jich letos pár je. Uvítám kamarádku, přítelkyni, která by se nebála na motorku sednout a projet se, pocourat po ČR i SR. V případě nejistého počasí se umí jezdit i plechovkou… takže sezóna trvá přes celý rok. Více bych rád řekl na osobní schůzce, proč mne vedla tato cesta k seznámení.