Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezařazeno : Seznamka

MužRůzné 43 let Náchod

TOP  23.8.2019

Nabizim volny pokoj na diskretni schuzky mlademu paru. Zena muz. Dve zeny. Vse je veci domluvy

ŽenaRůzné 48 let Praha

TOP  17.8.2019

Chápu, že je potřeba v seznamce vše nějak roztřídit, já s tím mám ale trochu problém, protože ty nejlepší věci přicházejí neplánovaně a odkudkoliv. Hledám někoho k sobě, v tom je obsaženo asi vše. Dál se uvidí. Jsem optimistická, spokojená se životem, zvědavá :).

Nekráčej přede mnou, možná za Tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná Tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel. Neupínej se na jedinou představu natolik, abys nedokázal pohlédnout za ni a vidět jinou možnost.“ Né nahoře, né dole, ale vždy vedle sebe....v dobrém i zlém.

Hledám paní které by nevadila manuální práce, úklid atd. plus různé nenáročné pomocné práce. Nadprůměrné ohodnocení. Práce průběžně napořád nebo dle dohody.

Ahoj, Rád bych našel ženu ke společným rekreačně sportovním aktivitám, do kina , na výlety . na trávení volného času kdekoli a kdykoli .

Ahoj, hledám holku do pohody i nepohody, na výlety autem, trampy, do restaurace...Kino
Hudba
Knihy
Kolo
Plavání
Turistika
Výlety
Cestování
Zvířata

50/185/90 modrooký nekuřák, abstinent, bydlím a pracuji v Praze, hledám jej jednu a pokud možno tak na stálo, Fotky rád vyměním emailem, nechci si tu už dopisovat, hledám trvalý vztah, ale stálice na zdejší scéně mi prosím nepiště, chci normální přítelkyni do reálného života ne virtuální

Není zde kolonka, přesto to zkusím... Hledám muže asexuála, přítele a parťáka pro život. Dospělého samostatného muže, který umí mít ze srdce rád, být oporou, i rozesmát. Který umí obejmout i přiložit ruku k práci a rozehnat mračna na obloze. Jako beznadějný romantik stále věřím na lásku z pohádek a šťastné konce.