Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezařazeno : Seznamka

ŽenaRůzné 48 let Praha

TOP  17.8.2019

Chápu, že je potřeba v seznamce vše nějak roztřídit, já s tím mám ale trochu problém, protože ty nejlepší věci přicházejí neplánovaně a odkudkoliv. Hledám někoho k sobě, v tom je obsaženo asi vše. Dál se uvidí. Jsem optimistická, spokojená se životem, zvědavá :).

Hledám paní které by nevadila manuální práce, úklid atd. plus různé nenáročné pomocné práce. Nadprůměrné ohodnocení. Práce průběžně napořád nebo dle dohody.

Ahoj, Rád bych našel ženu ke společným rekreačně sportovním aktivitám, do kina , na výlety . na trávení volného času kdekoli a kdykoli .

Ahoj, hledám holku do pohody i nepohody, na výlety autem, trampy, do restaurace...

Kino
Hudba
Knihy
Kolo
Plavání
Turistika
Výlety
Cestování
Zvířata

50/185/90 modrooký nekuřák, abstinent, bydlím a pracuji v Praze, hledám jej jednu a pokud možno tak na stálo, Fotky rád vyměním emailem, nechci si tu už dopisovat, hledám trvalý vztah, ale stálice na zdejší scéně mi prosím nepiště, chci normální přítelkyni do reálného života ne virtuální

MužRůzné 51 let Praha

TOP  23.7.2019

Hledám příjemnou a přitažlivou - prostě fajn ženu na společné trávení volného času, chci znovu najit a cítit vzájemné sympatie a přitažlivost, těšit se na sebe, předat si svoje "energie" - to co nám možná teď chybí. Jsem starší příjemný single muž, který dbá o sebe a své zdraví, sportuje - pravidelně cvičí, jezdí na motorce a na kole, má rad dobré jídlo a jiné dobré a jemné věci v životě, filmy, masáže, otužování .. když foto napoví, vyzkoušejme a uvidíme - svobodná vůle :), život letí ..

MužRůzné 50 let Třinec

TOP  5.7.2019

Rád bych poznal sympatickou nekuřáčku z Třince.MužRůzné Prostějov

TOP  4.7.2019

Ahoj hledám tu někoho na pokec a třeba i vážný vztah když to klapne bránit jse tomu nebudu. Pokud budeš chtít určitě napiš nekoušu

Nehledá nějaký hodný muž baculku?

Úspěšný, fin. zajištěný hledá štíhlou / tak akorát , sypmatickou, vyšší dámu 33-43 k občasným schůzkam. Moc toho nepotřebuji, chybí úsměv, třeba vůně parfému...vyměním. Zn: soustavně nemám čas, zdá se, že již nic nezvládnu doběhnout. Praha, okolí.