Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezařazeno : Seznamka

MužRůzné 54 let Pardubice

TOP  30.3.2020

... snad jen ???...PB učiň zázrak ...bez vykřičníku, s pokorou.

Situace tomu sice moc nenahrává, ale nedáš si se mnou dobrou kávu? ;-) Ideálně na cestě do anebo z práce, pouze my dva, asi na parkovišti na kapotě, každý na jedné straně auta :-) A v rouškách ;-)

MužRůzné 50 let Zlín

TOP  24.3.2020

Máme karanténu, ano respektuji , je to potřeba, ale rád bych si rád i pokecal a dal dobré kafíčko, třeba z termosky v autě, aby se neřeklo :) no a taky bych potřeboval ostříhat a taky...jejda to by se toho našlo :)

MužRůzné 53 let Olomouc

TOP  13.3.2020

Tak tu máme nový rok a já pomalu přestávám doufat, že tu je žena, která víc než po vztahu, touží po zaopatřeném krásném mimču. Ještě to tedy zkusím. Jsem vyzrálý vyšší sympaťák, nekuřák, sportovní postavy, hledající ženu, která touží po dítěti a potomkovi. Dítě zabezpečím a můžeš počítat s mou podporou. Pokud tu jsi, ne moc daleko od OL, moc nepřemýšlej a zkus napsat. Čas letí moc rychle. Další můžeme probrat.

Omlouvám se za poněkud podivný inzerát: Starší muž, lépe situovaný, toho času bez přímých dědiců, hledá atraktivní ženu 23 - 31 let, budoucí prvorodičku, pro vznik mých potomků, konkrétně 2 dětí od téže biologické matky. Jako otec dětí může být formálně uveden Váš partner. Renta po dobu těhotenství a mateřství smluvně zajištěna. Děkuji za seriózní reakce.

ŽenaRůzné 56 let Praha

TOP  3.3.2020

Nebudu tu psát kladné věci ale chtěla by jsem člověka s kterým mi bude fajn po každé stránce nezáleží v jakém vztahu je

Hledám kamaráda-pŕítele...Udelam pedikuru, pomohu s mytim zenam od 65let

MužRůzné 56 let Brno

TOP  8.1.2020

Hledám (nejlépe už napořád) ženu na vše a také na pěkné hrátky s ní a s jejím tělem. Na veřejnosti a pro okolí harmonický a vyrovnaný pár. V soukromí mazlivá, hravá a poslušná kočička.

ŽenaRůzné 52 let Praha

TOP  22.12.2019

Žije tady 30 let po revoluci (po komunismu) konečně nějaký antikomunistický advokát a nebo psychiatr k radám, nikoliv s psychikou, i k tzv. pokecu atd., lépe v Praze ? Nebo v Praze vládne stále jen ta stará komunistická advokátně-psychiatricko-prokurátorsko-soudní "mafie" ?