Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezařazeno : Seznamka

MužRůzné 64 let Praha

TOP  9.12.2019

ve zpětném zrcátku hledám svět a tam chci být........

MužRůzné Praha

TOP  10.11.2019

Hledám nenachazim ... Píšu ale bez odpovědi..... Je to prostě marné

ŽenaRůzné 66 let Svitavy

TOP  26.9.2019

Hledám kamaráda a přítele do pohody i nepohody s také k občasným schůzkám. Mám ráda les, zahrádku, tanec, zábavu. Jsem usměvavá a jsem ráda mezi lidmi.

ŽenaRůzné 60 let Praha

TOP  11.9.2019

Kde jsi, hrdino, VŠ/SŠ, nad 60 let, nejlépe z Prahy, na přátelský vztah, ne ženatý, ne krasavec, klidně všední, nepohledný či obézní chlap, ale bystrý a zručný technik (ČVUT vítáno, není podmínkou), jenž zvládne nahrát, nejlíp svojí technikou (audio-video), veřejně či skrytě, moji konverzaci s úřední osobou (paralelní nahrávání se mnou). Těší se neštíhlá, ale praktická, vstřícná baba (VŠ) s chybami, která nenašla po ovdovění parťáka nejenom k nahrávání u jednání.Stará zkušená baba Jaga :-))

Hledám přitele kterému nevadí můj hendikep. Může mít taky postižení a ráda bych aby byl mobilní. Děti jsou z domu a samotné je smutno. 61/162.

MužRůzné Prostějov

TOP  4.7.2019

Ahoj hledám tu někoho na pokec a třeba i vážný vztah když to klapne bránit jse tomu nebudu. Pokud budeš chtít určitě napiš nekoušu

MužRůzné Brno

TOP  15.5.2019

Ahojky rad bych tady poznal holku co ma par kil navyc