Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

MužNezávazně 40 let Praha

TOP  16.9.2019

Pojď(me) si (po)řádně zasexovat.

MužNezávazně 42 let Praha

TOP  16.9.2019

Ahoj, hledám (nejlépe) vdanou nebo zadanou kamarádku do 43 let, štíhlou, hezkou, otevřenou příjemnému dobrodružství. Jsem ženatý a nechci to měnit, takže nejspíš hledám jehlu v kupce sena. Pohledný, inteligentní, 180 cm, černé vlasy, sportovní postava, zbytek zjistíš, když napíšeš. Nenašla by se tu taková podobná? Rád bych dlouhodobé oboustranně příjemné kamarádství s někým, kdo je na stejné vlně. Heslo: nechci nic bořit, jen stavět:-)

MužNezávazně 48 let Brno

TOP  16.9.2019

Jemnou a citlivou masáž celého těla pro jemnou a citlivou ženu. I jazykem.

MužNezávazně 50 let Brno

TOP  16.9.2019

Jsem muž 175/70/328 a hledám tajnou přítelkyni štíhlejší postavy, která by na mě aspoň jednou za 14 dní měla čas a náladu.

Ahoj , hledám sympaťandu do 45 let která si chce občas zpestřit život nebo uniknout ze všedního a vyčpělého vztahu bez jiskry . Psaní žhavých sms, výměna dráždivých foteček , mazlení , vyslechnutí Tvých problémů - ničemu se nebráním . Jsem štíhlý vyšší sportovec nekuřák co nabízí 100% zdraví a úroveň - ale také požaduji ! Mám rád rychlou akci , kdy se tě zmocním , ale i pěkné vášnivé milování s pěknou předehrou, okořeněné i lehčím SM - kousání, poplácání, bičík , pouta atd . Záleží co Tě baví .

Hledám ženu, kterou bych orálně uspokojoval. na věku a postavě nezáleží.

Hudba
Příroda
Zvířata

Rád bych poznal příjemnou ženu z Plzně do 55 let, normální postavy, pro přátelský a milenecký vztah bez narušení vlastního soukromí. Diskrétně a s úsměvem. Najdu Tě?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Praha
Žena | 39 let
Praha
Žena | 46 let
Praha
Muž | 48 let
Kopřivnice

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  15.9.2019

Máš chuť na olejovou masáž? Nebo třeba Reiky či Tantra masáž? Můžeš také vyzkoušet pravou Barmskou masáž nebo jen tak relaxační odpočinkovou masáž po každodeních starostech? Příjemná hudba, vonné tyčinky, teplý olejíček a prima popovídání? Neboj se a pojď to vyzkoušet. Masáže mě baví, tak to dělám pro radost a zdarma.

MužNezávazně 45 let Praha

TOP  15.9.2019

Pro občasné schůzky hledám pohodovou zralou (45+) ženu s fantazií, která sní o tom být v roli dominantní dámy a nechat si plnit svá, třeba i neobvyklá, erotická a sexuální přání. Pokud po něčem takovém toužíte, budu se těšit na Vaši odpověď.

Kino
Divadlo
Hudba
Kolo
Plavání
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Hledám mladou holku, která není moc zkušená a chtěla by postupně získávat zkušenosti s mužem co dokáže vnímat potřeby ženy...jsem velice vnímavý a vždy se chovám jako gentleman k holce... nechtěl bych jen jednorázovou záležitost, ale naopak si potrebuji vytvořit nějaký vztah k té dívce a potom je i ten sex o mnoho lepší...jsem velký mazlík, takže se mnou budeš jako v bavlnce... mám rád i footfetish hrátky...pokud tě můj inzerát oslovil, tak budu rád za zpětnou reakci:-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Brno
Žena | 40 let
Praha
Žena | 46 let
Praha
Žena | 39 let
Praha