Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

MužNezávazně 63 let Praha

TOP  11.12.2019

Jsem VŠ 62/176, myslím že příjemného vzhledu, sportovní postavy, dobrého temperamentu. Vím, co to je vzájemná tolerance a pochopení pro přání a potřeby partnera. Rád bych potkal smyslově živou, inteligentní ženu a prožil s ní chvíle, které by nás obohatily, a přitom nám nenarušily naše dosavadní životy.

MužNezávazně 60 let Praha

TOP  10.12.2019

Ahoj, jsem muž 59/170, ženatý, VŠ a hledám milenku nad 50 let. Potěší vdaná, sympatická, milá, plnoštíhlá paní, s kterou je i o čem mluvit. Někdy procházka, někdy večeře, výlet a samozřejmě to, co nám oběma chybí.

MužNezávazně 63 let Praha

TOP  10.12.2019

Hledám ženu pro něžná intimni scházeni.Jsem rozvedený a bez kamarádky.

MužNezávazně 64 let Praha

TOP  10.12.2019

Je mně smutno a hledám kamarádku.Chybí mi žena, pohlazení i více.

Hezký den. Rád se seznámím s mladicí okolo 60-ti let.Sice tomuto způsobu moc nevěřím, ale přesto to zkouším.Budu se těšit.

MužNezávazně 61 let Praha

TOP  11.12.2019

Hledám příjemnou, obyčejnou ženu na občasně schůzky.Káva, pivko, vinko, termály.moře.Mám smysl pro humor a hledám dlouhodobý vztah.ZN.Žívot užívat a ne přeživat.Jsem bez fin.problémů.

Zralý muž sportovní postavy, ml. vzhledu by se rád seznámil se štíhlejší ženou z Plzně. Jsem ženatý, proto hledám diskrétní a dlouhodobý vztah bez narušení vlastního soukromí. Chci se na Tebe těšit a rozmazlovat si Tě.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 61 let
Praha
Muž | 66 let
Praha

Hledám upřímnou ženu, které chybí luxusní vylízaní a hodně dlouhé něžné, vášnivé milování.Rád bych něco stálého a trvalejšího.O jednorazovku nebo chvilkové pobavení, nestojím.Pokud máš zájem, ozvi se, nebudeš litovat.Jsem sám, bez zavazku, prý sympaták

HLÉDÁM SPŘÍZNĚNOU DUŠI K POZITIVNÍMU ŽIVOTU..ZAJÍMÁ MĚ HUDBA, FOTOGRAFOVÁNÍ A CESTOVÁNÍ...NAJDU TĚ?

Hledám pěkný vztah a tak podobně. Hezký den.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 66 let
Praha
Muž | 61 let
Praha