Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

Můj inzerát je dost netradiční.Hledám osamělou (i věřící) dívku či ženu, která touží žít s klínem dlouhodobě REÁLNĚ uzamčeným v páse cudnosti. Ať již z důvodů své víry, svých sexuálních selhání (masturbaci atd), za trest nebo z jiného důvodu. Budu strážcem Tvé čistoty a hlídačem jediného klíče se vším, co to obnáší. Jako klíčník Ti pak umožním jen hygienu pod dozorem, ale žádnou sexuální stimulaci. Více je na vzájemné dohodě. Prosím jen vážné zájemkyně, které cítí, že se musí touto cestou vydat.

MužNezávazně 66 let Praha

TOP  15.9.2019

Muž 66 let rad pozna ženu baroknich tvaru na hezke mazleni.Stav a věk nerozhoduje jen odvaha.Praha zapad a okoli.

DDLG Hledáš svého tatínka? Budu tvůj Daddy, budu tvůj kamarád, přítel a tatínek, budeš mi moct říct vše a já tě pochopím. Budu se starat o svou holčičku i v noci až tě dám spinkat. Tatínek bude hodný, ale i ty budeš muset být na taťku hodná, nebo to prostě budeš muset jen vydržet, aby se tatínek nerozzlobil;-) Budeš má Little girl, pink puppy:) Jsem nezadaný, můžu tě mít i doma.

Jaká role tě vzrušuje? Pokojské, fenečka, služtička, na masáži, uchazečka o podnájem? Přijdeš na prohlídku, já už jak tě povedu k sobě do bytu si tě budu prohlížet jako bys byla nějaká věc. Budeš se zajímat o podnájem, budeš říkat, že nemáš moc peněz, já tě uklidním, že se spolu vždy nějak domluvíme. Pevně tě chytím opřu tě zezadu o kuchyňskou linku a do ucha ti pošeptám, že si tě budu muset ale vyzkoušet, abys byla hodná... Budeš jen stát a čekat co bude. Pan domácí, přece musí být spokojený.

MužNezávazně 46 let Praha

TOP  15.9.2019

Stále hledám ženu.ktera si chce užívat s mužem s velkým M.Bohuzel mi odpovídají.jen takové.ktere si o sexu dokáží jen psát.pa

Hledám ženu 50-60 pro nezávazné schůzky bez narušení soukromí. Miluji přírodu a vše přírodní ;-)

Najdu touto cestou ženu (na stavu nezáleží), která nehledá chlapa na celý život, ale k častým nezávazným diskrétním schůzkám bez narušení soukromí. Celá Vysočina.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Brno
Žena | 40 let
Praha
Žena | 39 let
Praha
Muž | 48 let
Kopřivnice

Najdu touto cestou ženu (na stavu nezáleží), která nehledá chlapa na celý život, ale k pravidelným nezávazným diskrétním schůzkám bez narušení soukromí? Celá Vysočina.

MužNezávazně 35 let Praha

TOP  15.9.2019

Ahoj, hledam sportovne a spolecensky zalozenou mladou zenu, ktera ma rada aktivni zpusob zivota v podobe sportu, cestovani a posloucha moderni hudbu. A hlavne si umi uzit zivot, idealne se mnou :-)

MužNezávazně 37 let Brno

TOP  15.9.2019

Chtěla bys být ve dne moje kamarádka a večer Pánova poslušná subinka? U oběda si se mnou příjemně povídat a po večeři se vzpínat v poutech? Vzrušuje tě představa, že seš svlíkaná, ovládaná, bezmocná? Chtěla by sis hrát?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha
Žena | 40 let
Praha
Žena | 39 let
Brno
Žena | 39 let
Praha