Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : SeznamkaHlavní město Praha

MužNezávazně 53 let Praha

TOP  25.5.2020

Muž 53 let, 189 cm, vyšší a urostlé postavy (menší bříško), vlasy nakrátko, pohodové povahy s kladným vztahem k tabáku rád pozná sympatickou a pohodovou ženu z Prahy, která je v ložnici submisivní...ideálně trvalý vztah.

Hledám mladšího často nadrženého maldšího kluka/muže , který si ze mě udělá poslušnou milenku, která ho bude kouřit a nechá se ojíždět podle jeho přání.

Starší natěšený pasiv, hledá dominantního aktiva, který si ho převychová podle svých choutek na poslušnou čubičku

Hledam mladeho kluka/muže na sex. hrátky děda - vnuk, kdy si vnuk dělá z dědy poslušnou milenku, která mu musí být po vůli.

MužNezávazně 57 let Praha

TOP  23.5.2020

Ahoj na počátku hledám kamarádku a milenku v jedné osobě a vím, ze se nebudu bránit hlubšímu vztahu. Jsem jen unavený z ufňukaných lidi, kteří na mne přenáší odpovědnost za své životy a osudy. Měla bys být doteková, veselá...mladistvého ducha ... spíš intelektuálka. Na kráse mi nezáleží. Odpovím všem. Pavel,

MužNezávazně 57 let Praha

TOP  24.5.2020

Kamarádku které bych mohl splnit to co nejvíce potřebuje...

Rád bych chtěl poznat ženu která je doma bez lásky. Jsem upřímný ženatý romantický povahy 50/175. Chci vyrazit do přírody a na výlety a procházky a poznat lásku na dlouhodobý upřímný vztah. Pokud existuje odepiš mi. Odepiši ihned.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 57 let
Hranice
Muž | 54 let
Uherské Hradiště
Muž | 55 let
Česká Lípa
Muž | 58 let
Brno

Levý muž hledá pravou ženu. P.S. I vážné vztahy začínají nezávazným flirtem.

MužNezávazně 55 let Praha

TOP  23.5.2020

Ahoj, chtěl bych tu potkat sympatickou ženu, které rád nabídnu pohodu a radost bez zbytečných stresů, se kterou bude legrace a které budu mít důvod trvale projevovat obdiv, úctu, respekt a třeba časem i lásku. Jdeme do toho spolu? :-)

MužNezávazně 56 let Praha

TOP  23.5.2020

Někde tady jsi. Neděláš si o světě iluze, nic není černobílé. Život máš uspořádaný. Neměnila bys to. A přesto... Chybí ti důvěrnosti. Pohlazení. Uvolnění. :-) Mně taky. Ozvi se. Změníme to. Nehledám princeznu z pohádky. Hledám pohodovou kamarádku...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 55 let
Praha
Muž | 56 let
Praha
Muž | 54 let
Uherské Hradiště
Muž | 57 let
Hranice