Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

Rád se seznámím s milou ženou štíhlé postavy a úsměvem na rtech.Občasné schuzky, bez boření současných vazeb.Kino, divadlo, koncert, společný výlet, nebo večeře a i společné rošťačení v postýlce.

Najde se diskrétní aktiv na scházení? Já pasiv, sportovní postavy. Líbí se mi v posteli poslušně dělat co chlap chce.

MužNezávazně 58 let Praha

TOP  16.2.2020

Jsem příjemný, pohodový a velkorysý muž. Hledám příjemnou, pohodovou kamarádku a milenku, která je nahoře velmi vyvinutá (nejméně č. 3) pro dlouhodobý vztah. Můžeš být štíhlé, střední či plnoštíhlé postavy, ale ne tlustá. Můžeme zajít na večeři, do vinárny, na výstavu, procházku, tanec apod. záleží jen na nás co budeme chtít dělat. Hlavně se budeme setkávat u mě v soukromí, kde si s tebou pohraji a pořádně si zadovádíme.

MužNezávazně 55 let Praha

TOP  16.2.2020

Chci se stát pozorným přítelem dámě, která se ráda nechává něžně orálně milovat. I jinak společně trávený čas by byl moc prima.

MužNezávazně 51 let Praha

TOP  16.2.2020

Dobrý den rád bych našel kamarádku i na povídání i třeba na kolo na tury jen rekreačně aby i Tobě se to líbilo a chtěli jsme se zase vidět.

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  16.2.2020

...ještě dva knoflíčky, ještě jeden a blůzka pomalu sklouzává po Tvých pažích. Je jen dílem okamžiku, kdy vedle ní dopadne i Tvá sukně. Podprsenka, kalhotky… a náhle tu stojíš jako Venuše od Botticelliho. Bezděky se pohladíš po svých oblých plných ňadrech a jemně stiskneš jejich hnědé dvorce s naběhlými bradavkami. Stejně jako já, i Ty máš své představy. Víš, že o Tobě vím, a že mě nikdy nenecháváš chladným. "Na co asi teď myslí?", ptáš se sama sebe. "Jen na Tebe", chtělo by se mi odpovědět...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno
Žena | 47 let
Rakovník
Muž | 44 let
Brno
Muž | 36 let
Praha

MužNezávazně 48 let Praha

TOP  16.2.2020
Cestování
Vaření

hlrdam zenu nanezavazne setkani. která ma krome jiného rada dlouhe mazleni vsevh partiji. nejlepe z prahy a okolí.

Ahoj jsem mlady 24 let bi co si chce uzit jsem spis aktiv ale oralik milujem robit..

Ahoj , hledám sympaťandu do 45 let která si chce občas zpestřit život nebo uniknout ze všedního a vyčpělého vztahu bez jiskry . Psaní žhavých sms, výměna dráždivých foteček , mazlení , vyslechnutí Tvých problémů - ničemu se nebráním . Jsem štíhlý vyšší sportovec nekuřák co nabízí 100% zdraví a úroveň - ale také požaduji ! Mám rád rychlou akci , kdy se tě zmocním , ale i pěkné vášnivé milování s pěknou předehrou, okořeněné i lehčím SM - kousání, poplácání, bičík , pouta atd . Záleží co Tě baví .

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 49 let
Brno
Muž | 50 let
Praha
Muž | 22 let
Brno