Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : SeznamkaHlavní město Praha

Vzrušuje tě představa, že jsi zcela nahá gynekologické ORDINACI na vyšetřovacím křesle a pan doktor ti provádí velmi příjemné nestandardní gynekologické vyšetření, při kterém dostaneš třeba i orgasmus? Jsi-li 18-45 let, štíhlá, pak odepiš, k dispozici je vybavená ordinace, stačí se jen objednat. Vše diskrétně.

MužNezávazně 54 let Praha

TOP  20.2.2020

Líbilo by se Vám mít doma, namísto partnera (manžela), svého vlastního osobního sluhu? Na práci, ponižování, tresty atp? Jste neobézní? Na veřejnosti bychom předstírali, že jsme rovnocenný, záviděníhodný pár, ale za dveřmi vstupní haly by bylo mé místo na kolenou u Vašich krásných nohou. Myslím, že pro pohlednou, dominantně zaměřenou ženu, by byl takový typ vztahu docela přínosný pro její pohodlí.

Tvůj gynekolog ví, co potřebuješ! Toužíš po orgasmu, potřebuješ ho? Z rukou zkušeného muže, který tě odborné vyprstí. Kdo jiný může lépe vědět, kde a jak do ženy šáhnout, aby jí to bylo velmi a velmi příjemné? V klidném a čistém prostředí ordinace, v centru města, hlavně diskrétně i anonymně. Pohl. styk není poddmínkou. Jsi-li od xx-35 let, štíhlá, pak odepiš. Více info emailem.

MužNezávazně 29 let Praha

TOP  20.2.2020

Štíhlý a zkušený hledá štíhlou (zkušenou či nezkušenou), které chybí sex a nebude mě hned tlačit do vztahu. Jsem po rozchodu a vím, že vztah teď nechci. Rád vyměním fotky i představy, není ale nad osobní setkání někde v centru u kafe.

MužNezávazně 34 let Praha

TOP  20.2.2020

Ahoj, já David 34let ženatý hledám na občasné schůzky ženu co by si chtěla občas vyrazit zpříjemnit den přátelsko milenecký poměr věk nerozhoduje napis zašlu foto.

Rád bych našel kamarádku na společné erotické dopisování... Docela mi takové intimní povídání o všech našich snech láká :-)

MužNezávazně 41 let Praha

TOP  21.2.2020

Hledám někoho pohodového. S kým si budu moc užívat volných chvil. Zajít na večeři, kina, zábavou. Prostě život žít a ne jen prožívat.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
Hodonín
Muž | 55 let
Praha
Muž | 67 let
Praha
Muž | 47 let
Mělník

MužNezávazně 28 let Praha

TOP  21.2.2020

Ahojky :) Jmenuju se Lukáš je mi 27 let.Jsem normální, hodný, věrný fajn klučina se srdcem na pravém místě a hledám normální, hodnou, věrnou fajn holčinu na vážný vztah :) Mé zájmy jsou sport, příroda, výlety, zvířata :)

MužNezávazně 38 let Praha

TOP  21.2.2020

Ahoj, hledáš ve svém životě nové, ve vztahu který vlastně nefunguje, přesto z nějakého důvodu stále žijete vedle sebe... Vím jaké to je a hledám kamarádku, která nechce zásadní kroky, ale chce někoho tajného pro sebe.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Praha
Muž | 41 let
Most
Muž | 54 let
Brno
Muž | 62 let
Praha