Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : SeznamkaHlavní město Praha

MužNezávazně 58 let Praha

TOP  25.5.2020

Dobrý den, rád bych našel starší ženu (klidně nad 60 let) co má ráda, když jí muž dělá hezky pusou, má ráda něžnosti a mazlení.. Miluji to a moc rád bych poznal nějakou která je na tom stejně. Děkuji

Ornitologie je nauka o ptácích a já ptákům rozumím. Líbí se mi muži statnější postavy s velkým údem a to jak na délku, tak na šířku. Mám rad sex pusou aktivně. Po dohodě je možný i vstup do mě zezadu - já v pasivní roli. Požaduji zdraví a diskrétnost, kterou také zaručuji. Mužů i dopoledne, zázemí mám v centru Prahy k dispozici. Nezkušenost nevadí, můžeš být i ženatý, nebo svobodný.....nic není překážkou.

MužNezávazně 53 let Praha

TOP  25.5.2020

Muž 53 let, 189 cm, vyšší a urostlé postavy (menší bříško), vlasy nakrátko, pohodové povahy s kladným vztahem k tabáku rád pozná sympatickou a pohodovou ženu z Prahy, která je v ložnici submisivní...ideálně trvalý vztah.

Hledám mladšího často nadrženého maldšího kluka/muže , který si ze mě udělá poslušnou milenku, která ho bude kouřit a nechá se ojíždět podle jeho přání.

Starší natěšený pasiv, hledá dominantního aktiva, který si ho převychová podle svých choutek na poslušnou čubičku

Hledam mladeho kluka/muže na sex. hrátky děda - vnuk, kdy si vnuk dělá z dědy poslušnou milenku, která mu musí být po vůli.

MužNezávazně 57 let Praha

TOP  23.5.2020

Ahoj na počátku hledám kamarádku a milenku v jedné osobě a vím, ze se nebudu bránit hlubšímu vztahu. Jsem jen unavený z ufňukaných lidi, kteří na mne přenáší odpovědnost za své životy a osudy. Měla bys být doteková, veselá...mladistvého ducha ... spíš intelektuálka. Na kráse mi nezáleží. Odpovím všem. Pavel,

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 58 let
Brno
Muž | 55 let
Praha
Muž | 53 let
Brno
Muž | 55 let
Česká Lípa

MužNezávazně 57 let Praha

TOP  24.5.2020

Kamarádku které bych mohl splnit to co nejvíce potřebuje...

Rád bych chtěl poznat ženu která je doma bez lásky. Jsem upřímný ženatý romantický povahy 50/175. Chci vyrazit do přírody a na výlety a procházky a poznat lásku na dlouhodobý upřímný vztah. Pokud existuje odepiš mi. Odepiši ihned.

Levý muž hledá pravou ženu. P.S. I vážné vztahy začínají nezávazným flirtem.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 54 let
Uherské Hradiště
Muž | 57 let
Hranice
Muž | 53 let
Brno
Muž | 58 let
Brno