Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : Seznamka

Ahoj , hledám sympaťandu do 45 let která si chce občas zpestřit život nebo uniknout ze všedního a vyčpělého vztahu bez jiskry . Psaní žhavých sms, výměna dráždivých foteček , mazlení , vyslechnutí Tvých problémů - ničemu se nebráním . Jsem štíhlý vyšší sportovec nekuřák co nabízí 100% zdraví a úroveň - ale také požaduji ! Mám rád rychlou akci , kdy se tě zmocním , ale i pěkné vášnivé milování s pěknou předehrou, okořeněné i lehčím SM - kousání, poplácání, bičík , pouta atd . Záleží co Tě baví .

Ahoj, jsem zdravý, dole upravený a diskrétní, hledám muže se zázemím nebo místem, kterému jde jen o sex, můžu být nahoře i dole i bez gumy.

Ahoj, hledám kluka, který se nechá orálně uspokojit.

MužNezávazně 50 let Praha

TOP  15.2.2020

Ahoj, hledam kocicku na nezavaznej obcasnej sex

Hledám sympatickou kamarádku - milenku (upřednostním vdanou ženu), která nechce svůj vztah bořit, ale přitom by se ráda občas scházela se ženatým mužem. Nehledám jednorázové úlety, ale dlouhodobý paralelní vztah.

DDLG Hledáš svého tatínka? Budu tvůj Daddy, budu tvůj kamarád, přítel a tatínek, budeš mi moct říct vše a já tě pochopím. Budu se starat o svou holčičku i v noci až tě dám spinkat. Tatínek bude hodný, ale i ty budeš muset být na taťku hodná, nebo to prostě budeš muset jen vydržet, aby se tatínek nerozzlobil;-) Budeš má Little girl, pink puppy:) Jsem nezadaný, můžu tě mít i doma.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 49 let
Brno
Muž | 44 let
Praha
Muž | 29 let
Hradec Králové

MužNezávazně 38 let Praha

TOP  15.2.2020

Toužím poznat příjemnou ženu, která by ráda občas utíkala ze spáru stereotypu a ráda poznala muže, se kterým bude opět sama sebou, se kterým bude znovu zažívat pocity neklidu, vzrušení a napětí. Muže, vedle kterého se bude cítit jako skutečná žena, přitažlivá, neodolatelná a žádoucí. Muže, který se bude těšit na její pohled, doteky, rty... Muže, se kterým může cokoliv podnikat, a přesto od ní nebude očekávat závazky a bude plně respektovat i její případný soukromí život.

Jsi submisivní, nebo cheš být? Hledám mladou holku, můžeš být nezkušená, budu si s Tebou dělat, co budu chtít a Ty se necháš... Nejde o bolest, jde o vzrušení, podřízení, poslušnost a to jestli budeš potrestaná si zvolíš sama svým chováním, buď budeš poslušná, nebo neposlušná a já budu trestat. Já Tě budu vnímat a sledovat Tvé pocity, když si s Tebou budu hrát, budeš moje hračka, budeš mi k dispozici, poslušná a přemožená;-) Napiš mi na sebe kontakt, já už si Tě povedu.

Hledám pohlednou vdanou milovnici punčoch a podpatků na nezávazné setkávání v pracovní dny.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 49 let
Brno
Muž | 33 let
Praha
Muž | 57 let
Hranice