Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : Seznamka

Zenaty hleda kamarada take zenateho, primereneho veku na obcasna vzajemna pomazleni a pokoureni. Z Kolina a jeho okoli.

Rád poznám ženu, která má touhu navštívit swingers párty.

Padesátkou život nekončí naopak, je potřeba si života začít užívat , aby se v domově důchodců mělo na co vzpomínat. Pokud to doma neni tak jak by mělo být tak věř, že i mne chybi milování a intimnosti jako sůl.Jestli bez toho dokažeš žít ok, já ne. Hledám fajn ženskou, která je na tom stejně a nepotřebuje k tomu horu slibů, pálení mostů a jiný nesplnitelný hovadiny, na které se už já osobně fakt citím starý. Prostě proč v týdnu neprovést nějakou lumpárnu a netěsit se na další.

Toužím poznat příjemnou ženu, která by ráda občas utíkala ze spáru stereotypu a ráda poznala muže, se kterým bude opět sama sebou, se kterým bude znovu zažívat pocity neklidu, vzrušení a napětí. Muže, vedle kterého se bude cítit jako skutečná žena, přitažlivá, neodolatelná a žádoucí. Muže, který se bude těšit na její pohled, doteky, rty... Muže, se kterým může cokoliv podnikat, a přesto od ní nebude očekávat závazky a bude plně respektovat i její případný soukromý život.

Milenec, sympaťák s jiskrou v oku by se šiknul...

Nedostává se Ti momentálně sexuálního a milostného vyžití? Potřebuješ to k životu, tak jako já? Proč si tedy trošičku nepomoci a oddat se krásným milostným hrátkám a divokému milování? Já, prý pohledný chlapík 46/179 cm Hradec a okolí !!!

Nedostává se Ti momentálně sexuálního a milostného vyžití? Potřebuješ to k životu, tak jako já? Proč si tedy trošičku nepomoci a oddat se krásným milostným hrátkám a divokému milování? Já, prý pohledný chlapík 46/179 cm Pardubice a celé okolí !!!

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 47 let
Praha
Muž | 48 let
Praha

Hledám fajn ženu, u které taky nastal čas na občasnou změnu. Dáme si vše hezké, ale jinak si zatím nebudeme zasahovat do života. Jestli by ti takový kamarádsko-milenecký vztah vyhovoval, tak se mi prosím ozvi a zkusíme se domluvit, když budou vzájemné sympatie.

MužNezávazně 49 let Most

TOP  25.2.2020

Najdu diskrétní milenecky vztah?

Hledám kamarádku na sex nejlépe dopolední schůzky

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 49 let
Brno
Žena | 47 let
Praha
Muž | 50 let
Jičín