Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

hledam zadaneho muže pro občasné setkáni zdraví diskrétnost

Moc mne vzrušuje, když si jiný chlap se mnou pohrává, škádlí mi různě moje koule a ptáka, ale nejvíc pak, když mi začíná jemně dráždit dírku jazykem a prsty, já se tím blahem uvolním a on pak může do mne krásně vnikat v různých pozicích až na doraz. Líbí se mi mužné typy s větším M, který prostě nejvíc mají rádi pronikání do jiného muže. Zatím si o tom můžeme napsat a třeba časem se ti pak prostě úplně odevzdám a ty zažiješ nádhernou extázi vyvrcholení.

Ahoj, rád bych poznal sympatickou milou, štíhlou až mírně plnoštihlou ženu na pokec a dlouhodobý kamaradsky vztah, reálné seznámení. Nehledám vážný vztah. Něžnostem se nebranim.

Hledám kamarádku a přítelkyni v jedné osobě.Ale takovou, co se umí ve společnosti chovat jako dáma a v posteli jako děv..a. Takovou, co má ráda i jiný než vanilkový sex.Takovou co má postavu max střední, výškou do 165cm a věkem do 48 let.Nehledám jen sex, ale trvalejší přátelství.Jsem rozvedený a bydlím sám.

Hledám plnoštíhlou ženu z Jihlavy se zcela vyholeným klínem na společné hezké chvíle a něžné mazlení...

Pěkný den přeji.Tady 50letý Tepličák hledající ženu na reálné seznámení.Budeme si spolu plnit naše sny a tajná přání?Moc dík za odpověď a šanci.

MužNezávazně 50 let Praha

TOP  28.3.2020

Následující text obsahuje řadu zvláštních cizích slov: switch, bdsm, SSC, F-machine, strapon, DP, fist, chastity belt, ruined org., facesitting… Rád bych poznal ženu, která nepotřebuje Ottův slovník naučný ani strýčka Googla k tomu, aby jí vyvolala úsměv na tváři či lechtání v podbříšku. Přes některé nekonvenční záliby jsem vcelku pohodový a pohledný VŠ středního věku, sportovně i kulturně založený, dobrý parťák do pohody i nepohody. Těším se na Tebe.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno
Muž | 54 let
Třinec
Muž | 51 let
Plzeň
Muž | 50 let
Olomouc

MužNezávazně 50 let Praha

TOP  28.3.2020

Rad poznam zenu, kterou neboli hlava, ma kladny vztah k sexu. Mirna perverze vyhodou. Nymfomanka vitana, ale neni podminkou.

Híčkat si sympatickou a příjemnou ženu jen pro sebe a vše krásné společně prožívat, hledám diskrétní milenku a jen vážně...

Zdravím všechny zdejší slečny, dívky, dámy, ženy. Tvrdí se, že muž by měl nějak zaujmout, aby měl nějakou šanci v zástupu mužů. Popravdě, nemám nic zvláštního, čím bych mohl nějak extra zaujmout. Jsem úplně obyčejnej stárnoucí medvěd, který by rád našel kamarádku na občasný pokec, procházku a nějaký další blbnutí......, i když v současné době se budeme muset zatím spokojit jen s psaním.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno
Muž | 50 let
Praha
Muž | 50 let
Ústí nad Labem
Muž | 49 let
Liberec