Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : SeznamkaPraha

MužNezávazně 53 let Praha

TOP  25.5.2020

Muž 53 let, 189 cm, vyšší a urostlé postavy (menší bříško), vlasy nakrátko, pohodové povahy s kladným vztahem k tabáku rád pozná sympatickou a pohodovou ženu z Prahy, která je v ložnici submisivní...ideálně trvalý vztah.

MužNezávazně 50 let Praha

TOP  24.5.2020

Ahoj, pohodový, sportovně založený skoro 50tník hledá štíhlou kamarádku cca 30- 40 let s výhodama na sport, cestování, drink, sex, ... Jen Praha, mám dobrou práci, bydlení... Jestli máš čas a chut, tak napiš, dáme drink a uvidíme...

Otrok hledá sadistického Pana na mučení a sex.zneuziti.

Otrok hledá zkušeného Pana.Bic, pouta, obojek, ponížení, tresty.Existujete prosím ?

Rád bych chtěl poznat ženu která je doma bez lásky. Jsem upřímný ženatý romantický povahy 50/175. Chci vyrazit do přírody a na výlety a procházky a poznat lásku na dlouhodobý upřímný vztah. Pokud existuje odepiš mi. Odepiši ihned.

Levý muž hledá pravou ženu. P.S. I vážné vztahy začínají nezávazným flirtem.

MužNezávazně 51 let Praha

TOP  24.5.2020

Hledám ženu s krásným úsměvem pro nezávazný kamarádsko - milenecký vztah. Odvážnou, pohodovou, vtipnou, takovou, která ví co od paraelního vztahu očekávat. Existuješ? Občasné schůzky bez narušení soukromí ... Pojďme zkusit ještě něco nového zažít a prožít. Pokud máš zájem okořenit si život, budu se na Tebe těšit. P., zadaný, 50/ 178, VŠ.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 56 let
Praha
Muž | 55 let
Praha
Muž | 54 let
Uherské Hradiště
Muž | 55 let
Česká Lípa

Hledám závazný flirt :-) , myslím to celkem vážně ... omlouvám se těm, kterým neodpovím, určitě se budu snažit reagovat na odpovědi od mužů , kteří jsou věkem mezi 45-55 , nezadaní , kterým stačí jedna partnerka, ale nemusí s ní nutně hned bydlet :-)

Dovedeš-li ocenit nejen boubelatější tvary a pohledný obličej, ale i duši a úroveň a hledáš-li něžnou ženu, se kterou se budeš moci zasmát, s kterou si budeš moci i popovídat a jet třeba na výlet nebo do divadla, pak budu potěšena, když napíšeš. Pokud hledáš hodnotný, dlouhodobý vztah, založený na diskrétnosti, vzájemné ohleduplnosti a úctě, pak budu ještě radši. Nehledám manžela, jen přítele, kterému taky chybí blízkost druhého, i když nežije sam.

MužNezávazně 56 let Praha

TOP  23.5.2020

Někde tady jsi. Neděláš si o světě iluze, nic není černobílé. Život máš uspořádaný. Neměnila bys to. A přesto... Chybí ti důvěrnosti. Pohlazení. Uvolnění. :-) Mně taky. Ozvi se. Změníme to. Nehledám princeznu z pohádky. Hledám pohodovou kamarádku...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Olomouc
Muž | 56 let
Praha
Muž | 55 let
Praha
Muž | 53 let
Brno