Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

Hledám dominantní milenku. Štíhlejší ženu z Ostravy a okolí, která si ráda řekne co chce. Nezávazný, dlouhodobý vztah. Jsem svobodný 51/190/95. Něha a romantika. Rozkoš, ale i přísnost a bolest.

…pojď zkusit rozehřát své srdce…mysl….tělo…zimy v naší mysli už bylo dost….chci zase žít a milovat….TEBE Pokud jsi zadaná, ale zůstáváš….můžeme to zkusit spolu….jsem na tom podobně…..

Tak kterou holku tu opiju a zneužiju?:-) Jestli si tu, protože se chceš odreagovat, zapomenout, nebo si jen užít, tak si na správné adrese. Jak se domluvime? Zvu tě na "sklenicku" ;-)

Zadaný hledá zadanou ženu. Která chce ještě občas žít. Změníme všední stereotyp!!! Buď znovu přitažlivou ženou.

MužNezávazně 52 let Zlín

TOP  15.2.2020

Ahoj, hledám ženu pro příležitostné, diskrétní, vzájemně příjemné schůzky. Ženu vdanou či zadanou, štíhlé postavy, nekuřačku, která nechce na stávajícím nic měnit, ale také jí něco schází. Jsem 51/175, sport. postavy, ženatý. Jen Zlín a blízké okolí prosím.

MužNezávazně 47 let Praha

TOP  15.2.2020

Hledám vtipnou, inteligentní, hezkou, štíhlou, zadanou, ne jen na sex

MužNezávazně 28 let Brno

TOP  15.2.2020

Muž, kterého baví BDSM a submisivní role, 28 let, hledá dominantní ženu (cca 23 - 50 let) z Brna a okolí, která ho přijme do služby jako sluhu. Nabízím absolutní poslušnost, spolehlivost, oddanost, nadšení pro věc. Mám povahu aktivního submisiva, který je připraven aktivně plnit touhy a přání, velmi mě vzrušuje podřízenost, možnost sloužit obsluhovat svou paní, tresty. Největší odměnou je pro mě spokojená paní. Jen reálný vztah, online úkoly ani nic takového neplním.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 49 let
Brno
Muž | 42 let
Brno
Muž | 36 let
Plzeň

MužNezávazně 45 let Praha

TOP  15.2.2020

Hledám ženu, která by ráda mazlení, tulení , společné hezké chvíle v pelíšku a povídání si, které ji doma už chybí nebo se ji nedostává. Jsem na tom doma podobně a rád bych se scházel s ženou pravidelně a dlouhodobě.

Hledám ženu do 58let, které chybí něžné pohlazení a milování. Dlouhodobě a diskrétně bez narušení soukromí.

46 létá bacule, hledá může přiměřeného věku mezi 40 - 55 let. Na dlouhodobý kamarádsko milinecky vztah. Český Krumlov a blízké okolí.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno
Žena | 47 let
Rakovník
Muž | 57 let
Hranice
Muž | 42 let
Praha