Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

MužNezávazně 47 let Praha

TOP  30.3.2020

Hledám přátelsko milenecky vztah se ženou.ktere by nevadilo mě větší vyvinutí.Plavecky bazén výhledově možný.ale nějaký hluboký. abych nedrhl o dno.Tesim se

finančně dobře zabezpečený, pohledný, sportovní postava hledá ženu, které chybí přitulení....

Jsem dospělý muž s vyřešenou minulostí . Čas moc rychle utíká a samota je někdy tíživá . Momentálně nehledám vážný vztah možná po delší době . Hledám kamarádku , přítelkyni a prožít spolu krásné chvilky ve volném čase. Mám rád sport jsem rozhodčí fotbalu , mám rád přírodu, hrady zámky a koně .

MužNezávazně 45 let Praha

TOP  30.3.2020

Hledám vhodný protějšek zatím na dopisování později možná reálná setkání. Hledám klidně i zadanou ženu která touží po komunikaci, chce v životě něco dokázat, vybudovat a je rozhodná. Nebráním se ničemu, případné sympatie rozhodnou. Já 45 let VŠ 200 cm vysoký. Až opadne pandemie chci si s tebou zajít do kina, zoo a začít znovu žít. A dovolí-li to zdraví a chuť na vše budeme obnovovat zdecimovanou ekonomiku. Krásné dny a hodně sil všem. Věřte že bude zase dobře. J.

Rád bych poznal holku, která se se mnou ráda počurá do kalhot, nebo se aspoň pobavíme o tomhle tématu. Je mi 20 let, mám 185 centimetrů a myslím to vážně.

Ahoj, jsem snad sympatický muž, který hledá nezadanou ženu. Jsem sice ženatý, ale nechci nic bořit ani u sebe ani u Tebe - proto prosím opravdu pište jen nezadané. Rád bych se pravidelně potkával a miloval se sympatickou ženou. Jde mi ale hlavně o přátelství a vzájemné city a touhu, sex je jen třešnička na dortu. Najdeme se?

Ahoj, hledám tady sympatickou, opravdu inteligentní a citlivou ženu. Ač jsem ženatý, tak svou ženou nechtěný, nehýčkaný a už pár let přehlížený. Ano, zní to zoufale, ale přišel čas to změnit. Hledám dlouhodobý hluboký vztah, do budoucna možná i partnerský.Sexuální loudilky, nepište, prosím. Jde mi o něco úplně jiného.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 27 let
Znojmo
Muž | 31 let
Praha
Muž | 33 let
Praha
Muž | 44 let
Brno

MužNezávazně 42 let Praha

TOP  31.3.2020

Hledám ženu, kamarádku, milenku, nejlépe vše v jednom, která nehledá jen povyražení v posteli, ale má občas i čas si vyjít na "zdravotní" procházku do přírody a pod.. . Já 41let, 176cm, 61kg, nekuřák. Věkem můžeš být jako já nebo starší, ale není podmínkou, bez narušení soukromí.. . PS.- nejdřív si tě namasíruji..)

MužNezávazně 40 let Praha

TOP  31.3.2020

Hledám ženu, která by chtěla býti útlá v pase a rajtovat denně nebo alespoň občas na ocase? :))

MužNezávazně 40 let Praha

TOP  31.3.2020

Z Prahy, 187, atraktivní, sportovní postavy, se stabilním analytickým zaměstnáním a zázemím v ekonomii a přírodních vědách, nicméně s širokým všeobecným přehledem. Mám rád hudbu a umění všeobecně, příležitostně sportuji, s dobrou výdrží. Nehledám v tento moment asi nic vážného, ale můžeme dát schůzku přiměřenou aktuálním okolnostem. Jsem sice svobodný, ale ne úplně bez závazků, starám se o klučíka, který žije s maminou v zahraničí, ale teď se za ním bohužel jen tak jednoduše nedostanu.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 62 let
Praha
Muž | 41 let
Most
Muž | 23 let
Praha
Muž | 20 let
Liberec